Europa Universalis'de Sünni Devletler Neden Toprak Dinini Değiştirmiyor
Tamam mysticism seviyelerinin fotoğraflarınıda atıcam,ama size anlatamadığım dhimmi estateyi oyuna getiren DLC'm olmadığından osmanlının tıpraklarını dhimmi estateye vermesi imkansız zaten onunda osmanlı ya ait 4.fotoğrafta gösterdim ve açıkladım.

(16-04-2019, 13:26)jax61 : Sanıyorum müslüman devletlerde dini tolerans olayı özellikle kodlanmış olabilir.

Toleranslar diğer hristiyanlarla da aynı ama sanırım tarihsel olarak müslümanların toprak dini değiştirme oranı mı diyim artık nedir hristiyanlara göre çok yavaş şekilde yada müslümanların toprak dini değiştirme olayını kaldıracak şekilde kodlamış olmalarını düşünüyorum sanırım sorunun çözümü bu ve bence haksızlık.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Europa Universalis'de Sünni Devletler Neden Toprak Dinini Değiştirmiyor - Yazar: hekimoglu8 - 16-04-2019, 14:23

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.