Europa Universalis'de Sünni Devletler Neden Toprak Dinini Değiştirmiyor
(16-04-2019, 14:57)GameTroll : Sanırım arkadaşın demek istediği oyunu geliştiren şirketin Müslüman ve Türk düşmanı gibi bir politika izledikleri. Özellikle yapılmış bazı şeylerin olduğunu bende gözlemledim.

Yok yok böyle bir şey kastetmiyorum düşmanlık yok aksine bazı çok süper eventler geliyor muslüman devletlere şuan vaktim yok diğer yazılarada cevap yazacağım ama oyunun böyle bir düşmanlığı yok en sonki yazan arkadaşda muslumanların mis. strenghinin çok düşük olduğunu yazmış buna cevap olarak yine bir önceki sayfadaki bazı fotoğraflara bakmanızı rica ederim 22 ayda 44 ayda toprak dinini değiştirebiliyorlar ama değiştirmiyorlar demek istiyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Europa Universalis'de Sünni Devletler Neden Toprak Dinini Değiştirmiyor - Yazar: hekimoglu8 - 16-04-2019, 16:48

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.