Günlük: EU4 - Balkanlardaki ve Avusturya'daki Harita Değişiklikleri ve Yeni Ülkeler
(20-06-2019, 14:44)Böri Şad : * Yönetim şekline özgü yönetim reformları şart
* Daha çeşitli estatelere sahip olmalı
* İdeaları Komple revizyona uğramalı
* Force limiti traşlanmalı ve militaristik özellik katılmalı. Yani az ordu çok iş. 1525 e gel 250 k ordu ile önüne geleni katla yok öyle dünya. Güç demek kalabalık ordu ile kazanmak değil sayıca az olup kazanmaktır. Buna göre konuşalım. Sayıların etkinliği oyun içerisinde minimalize edilmeli sayılar herşey değil.
* Akdenizdeki korsan devletlerin üzerinde hamilik ve kontrol sağlayan mekanikler gelmeli.
* Süvari updatetini zaten söyleme gereği duymuyorum oyun piyade topçu oyununa dönmüş.
* Oyun geliştirilirken tarihi durumlar ve özellikler baz alınıyor. Burdan şu çıkıyorki Osmanlının çok daha fazla derinliğe ihtiyacı var.
Ya sanırım bu adamın yorumlarına katılmadığım bir an olmamıştır gayet yapıcı eleştiriler yapıp eksiklere nokta atışı yapmışsın, nesnel düşünmeyen ve üstün körü yorum yapan arkadaşlarımız sanıyorlarki, biz osmanlıya update gelsin dediğimizde öyle yeni eklenen ülkelerdeki gibi bas morali oynasın mantığını güdüyoruz, biz oynanışın derinleşmesi gerektiğini düşünüyoruz tıpkı iberyada ve Hindistan'da yapıldığı gibi süvari meselesinden estate çeşitliliğine kadar birçok değişiklik şart.
[+] 1 üye 1Manascı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Balkanlardaki ve Avusturya'daki Harita Değişiklikleri ve Yeni Ülkeler - Yazar: 1Manascı - 06-04-2020, 18:20

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.