Oyuna gelmesi gerekenler naçizane fikrim
(20-08-2020, 12:33)Defterdar :
(20-08-2020, 12:28)Kapıkulu : Yazdıklarınızın çoğuna katılmadığımı belirtmek isterim. Ordumuz piyade, süvari ve topçu olmakla beraber kendi içlerinde de seçeneklere ayrılıyor zaten. Bazı birlikler kuşatmada daha iyiler, bazıları ve savunmada daha iyiler, bazı birlikler moral veriyor ben asker ağacının zaten detaylı olduğunu düşünüyorum. Yani sadece piyade ve süvari asker ağacından oluşmuyor. Onun altında da dallara ayrılıyor.
Galiba acemisin,oyunu bilmiyorsun?
O dediğin "Ağaç" sadece Piplerden ibaret. Oyuna gerçekten büyük bir etkisi yok. Bildiğim kadarıyla seçerken oyuncular sadece "Savunma" odaklı mı yoksa "Saldırı" odaklı mı olduğuna bakıyor.

Tekrar okumanızı tavsiye ederim çünkü anlamamışsınız, Oyuna çok büyük, olağanüstü etkisi var demedim, oyunda dediğiniz bu eksiklikleri karşılayan asker alım ağacının varlığına vurgu yaptım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyuna gelmesi gerekenler naçizane fikrim - Yazar: Kapıkulu - 20-08-2020, 12:49

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.