Sohbet: Oyun Sohbetleri #4: Oyun Abonelik Servisleri
Abonelik servisleri benim için bulunmaz nimet. Hikaye odaklı oyunlar kütüphanemin genelini oluşturuyor ve bu yapımlar genelde pahalı da oluyor. Steam'den almak yerine özellikle oynamak istediğim bir oyun geldiğinde Gamepass üyeliği alıyorum. Bu oyunu aboneliğim bitmeden bitirebilirsem diğer oyunlara göz atma fırsatım da oluyor. Bu işin beğenmediğim bir yanı ise artık her firmanın kendi aboneliklerini oluşturmaya başlaması. Microsoft gamepass çatısı altında diğer abonelikleri de toplayarak iyi bir iş çıkarıyor ve umarım bu şekilde devam eder ama iş her oyun firmasının oyunu için ayrı abonelik gerekecek bir duruma gelirse abonelik sistemlerini kullanmayı tamamen bırakırım sanırım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyun Sohbetleri #4: Oyun Abonelik Servisleri - Yazar: Athule - 30-04-2023, 11:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.