Sohbet: Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı
Hipotetik olarak yani, 2022 Türkiye'si deyince niye tarihsel anlaşıldı ki hemen :d ?

Rusya'nın muharebe düzenini bir yerden buluruz, Türkiye'ninkini de az çok buluruz. Artık Kars'tan mı girerler Kırklareli'den mi girerler orası senaryoyu tasarlayacak kişinin keyfine kalmış. Senaryo yapan kişi ben olmayacağım için o kısım umurumda değil.

Ben sadece İstanbul'u görmek istiyorum. Hadi bir de Taşköprü'yü.

Ayrıca Türkiye ile ilgili herhangi bir PzC/MC/FWWC oyunu yapmadan önce düzeltmeleri gereken bir şey var. Oyun Türkçe karakterleri (Türkçe locale kullanmazsanız) desteklemiyor. Oltu'daki Sıksor'un (günümüzde Gökçedere) adını oraya Siksor diye mi yazdıracağız Caucasus '14'te? Sıksalar o şekilde yazmam. Kafama.

Sırf aynı sebepten bazı oyunlarında kullandıkları özel karakterleri olması gerektiği gibi değil Türkçe harfler gibi görüyorsunuz. ý yerine ı yazıyor mesela.

unknown.png

Bir de, Türkiye derken Türkiye ve Ermenistan'ı beraber düşünmüştüm aslında.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı - Yazar: unonimus - 30-09-2022, 15:30

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.