Warhammer - Cüceler Oyunum & Yorumlarım
Ben de keşke ikinci oyunla başlasaydın diyorum. İkinci oyuna mortal empires geldikten sonra ikinci oyunda gelen ırklar üstün gelmeye başladı ve ilk oyundan gelen ırklara güncelllemeler geldi. bundan dolayı ilk oyundak ırklar baya değişti. Tabi bu güncellemeler ilk oyunun kendisine gelmediğinden bu ırklar ile ilk oyunda oynamak mantıksız oldu. Özellikle empire, wood elves. greenskin çok değişti. Irk güncellemelerinin yanında performans ve denge güncellemeleri de sadece ikinci oyuna geldi. Mesela bahsettiğin asayiş ve her yere yerleşememe olayları ikinci oyunda düzeldi, değişti. ( norsca hariç)
Türkçe çevirisi ne yazık ki çok kötü. O yüzden oyunu ingilizce veya almanca oynuyorum.
Yapayzekanın oyuncuyu hedef alması olayı da ikinci oyunda bulunmuyor.
Son bir ekleme elder scrolls oyunlarında bahsedilen cücelerin orjinal adı dwemer dwarf değil. eso lore una göre bu ırk elf, cüce değil :)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Warhammer - Cüceler Oyunum & Yorumlarım - Yazar: birisi43 - 05-06-2021, 14:20

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.