Warhammer - Cüceler Oyunum & Yorumlarım

Burada bitirebilirim oyunu, 96. Turdayız. Diğer cüce ülkelerinin birçoğunu hakimiyetimiz altında topladık. Vampir Kontlarına düzenlenen seferde 3 yerleşimi harabeye dönüştürdük. Bir kaleyi düşürmekle uğraşmak istemeyip 3000 altın karşılığında barış tekliflerini kabul ettim, orada sanıyorum Vampirlerle "Canavaradamlar" birbirleriyle savaşıyorlar. Güneyden çıkartma yapan Norsca kabilesinin 3 ordusunun 2'si yok edildi, son kalanla köşe kapmaca oynuyoruz.

Şimdilik bana en sıkıcı gelen mekanik lord geliştirmeleri, neredeyse her muharebe sonrası lord level atlıyor, yeni skill aç diyor, çoğu muharebe esnasında etkili seçenekler, ben de muharebeyi zorunda kalmadıkça manuel yapmıyorum. Dolayısıyla benim için 2 kat anlamsız oluyor oradaki bonuslar.

Bu Konudaki Yorumlar
Warhammer - Cüceler Oyunum & Yorumlarım - Yazar: Duman - 05-06-2021, 17:36

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.