[MOD] Europa Universalis IV Türkçe Yama[v1.33.2]
(16-10-2016, 18:15)Lothebork : Oyunun ana öğeleri çevrildiyse sorun yok bence. Allah aşkına şuana kadar event okuyan oldu mu ki? Sadece hangi seçeneğin ne etkisi oluyor ona bakıyoruz. Bugün 2 saatte 150 satır çevirdim çoğu uzun eventlerdi. Ben oynarken çoğuna denk gelmemişimdir bile. Madem o çeviri ekipleri o kadar uzun çeviriler yapıyor neden o kadar yıldır hiç biri bu oyuna el atmadı? Çünkü o kadar kolay değil.

Ana öğeler tam olmadığı gibi bir sürü de hata mevcut.

Eventler? Seni event çevirmeye zorlayan kimdi? Böyle yakınıyorsun. İstersen başka bir şeyde çevirebilirsin. Boşta dosya çok!
Bilmiyorum takip ediyormusun ama arada da olsa donanımhaberden eventlerin çevrilmesi yönünde istekler geliyor. Çok istiyorsan sana en çok gelen eventler konusunda yardımcı olabilirim. Bu arada hangi dosyadasın ve hangi bölümü çeviriyorsun?

Büyük çeviri ekipleri oyunun popülerliğine ve takipçi sayısına bakıyor diye biliyorum. EuIV ne durumda? Ya da kaç kişi yamayı indiriyor?
Sana tavsiyem bu soruyu bana değilde büyük oyunları çeviren gruplara sorman.

Bence zor değil!

Yukarıda bulunanlar donanımhaberden aldığımız geri dönüşlere cevabımdır.
Dosyaları detaylı bir şekilde incelersen ne demek istediğimi belki o zaman anlarsın. 
İyi akşamlar.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.18.2] - Yazar: Balamir - 16-10-2016, 19:38

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.