Hearts of Iron IV'e Eklenmesini İstedikleriniz
napolyon94
1.FABRİKALAR
Bence üretim gayet yerinde yazmışsın sence tüm ülkeyi fabrikalarla doldurup o fabrikalarla günde 5 tank üretmek normal mi?
ve üretim berbat 1.3.3 le biraz düzeldi ama hala berbat olmayan ürünle üretim yapıyorsun üretim hızı düşsede yeterki kaynak 0 lanmasın
örnek motorize yakıt kauçuk ve çelik istiyor sadece çelikle kamyonu üretiyorsun bu nedir? evet az üretim oluyor ama nasıl bir mantık tekeri neyden yapıyorlar :)

2.SAVAŞ SİSTEMİ
sence iyi mi?
oyunda man powerin 0 lanmadıkça en ucuzundan tümen üret 7 piyade 2 top oyunu kazanırsın 800 1000 tümen tam human wave dalgası yen yenebilirsen
daha saçması var 7 komyon 2 motorize roketli tümen tasarla ve bunları üret ama kamyonları üretme full motorize roket ve tüfek üret.Sonrada HAYALET kamyonlarla saatte 12 km hızla heryeri fethet bu nasıl bir sistem?!!!!!! peki yenebiliyormuyum evet o tümenle kazanmadığım zafer yok

YAKIT ve SUPPLY
Supply olayı iyi kötü çalışıyor yazmışsın bende çalışmıyor yazmadım saçmalık yazdım
araçlar yakıt kullanmıyor askerler cephane kullanmıyor.Olmayan yakıtla uçaklar uçuyor,tanklar,motorizeler ve gemiler hareket ediyor bu normal mi?
böyle olunca üret bol bol üret man power bitene kadar
sana örnek vereyim türkiyeyi fethettim birtek ankara'yı bıraktım 1 yıl sonra bir baktım orda 70 tümen bu ordu neyle bakılıyor?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearts of Iron 4'de sizce neler eksik? - Yazar: ferevon - 28-06-2016, 23:31
Hearts of Iron 4'de sizce neler eksik? - Yazar: Reoberg - 29-06-2016, 00:00
Hearts of Iron 4'de sizce neler eksik? - Yazar: Umut - 29-06-2016, 03:50
Hearts of Iron IV'e Eklenmesini İstedikleriniz - Yazar: yusufbugra76 - 20-03-2017, 11:58

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.