Hikaye: Kaybedilmiş Zaferler (Şimdi GOOGLE PLAY'DE!)
(05-05-2017, 02:24)birisi43 : Baya güzel bir seriydi. Açıkçası pek böyle hikaye okumayı sevmem ama yazdıkları ilgimi çekti. Böyle güzel bir seri yazdığın için teşekkürler. Bilmiyorum belki yayınlayacaksındır belki de unutmuşsundur ama varsa en azından denizlerdeki istatikleri de yazar mısın? en çok gemi batıran gemi vb. (şahsen istatistikleri severim tutmadıysan yine de teşekkürler)

İstatistik isteyen tek kişi sensin şu 10 hafta içinde :) İşin gerçeği, ben özellikle gemiler üstüne istatistik tutmayı çok istedim. Fakat bu yönde ne bir talep oldu ne de bir merak. Muazzam bir emek ve dikkat gerektirdiği için bir süre sonra bıraktım. Hatta şöyle bir bölüm bile düşündüm ama değmeyeceğini düşünerek vazgeçtim.

https://forum.strategyturk.com/konu-hika...9#pid64139

Ama seni tatmin edecek bazı veriler paylaşacağım son bölümde. :)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kaybedilmiş Zaferler - Bölüm 31 - Savaşın Sonu ve Final (TAMAMLANDI) - Yazar: napolyon94 - 05-05-2017, 22:51
Kaybedilmiş Zaferler (Tamamlandı) - Yazar: napolyon94 - 30-06-2017, 10:34
Kaybedilmiş Zaferler (Tamamlandı) - Yazar: napolyon94 - 20-09-2017, 21:35

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.