[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017
(21-07-2017, 18:48)TRRS : Esenlikler dilerim. Uzun süredir strateji oyunları oynarım fakat çoklu deneyimim olmadığı için amatör seviyesindeyim diye düşünüyorum. Victoria2 yi 2012den bu yana oynarım her zaman girdiğim ortamlarda strateji sevenler aradım fakat ron yada aoe hariç çoklu oynayacak kimseyi bulamadım. Yıllardır birçok siteye üyeyim bu siteyi steam aracıyla yeni keşfettim ve şuan bunun buruk sevinciyle oyununuza katılmak isterim. Yıllardır oynarım fakat hep vanilla sürümünü oynadım dlcler ile almak ancak bu yıl nasip oldu hiç dlcli oynamadım tecrübeye oldukça ihtiyacım var. Üstelik bilgisayara karşı olduğumdan gerçek zamanlı strateji uygulama imkanım olmadığından deneyim iyi oynamama yetmez diye düşünüyorum. Yine de isterseniz aranıza bende katılmak isterim. Ortalama büyüklükteki bir ülke ile.

Aramıza hoşgeldin . Senin gibi Victoria 2 oynayan insanlar görmek beni mutlu ediyor :) . 2 büyük DLC ile vanilla sürümü arasında farklar var , eklentiler kısmından okuyabilirsin ayrıca rehberlerdede yararlı konular var fakat sana lazım olacağını sanmıyorum 2012 den beri oynadığına göre . Boş ülkelerden birini seçebilirsin yarın başlıyoruz .

Hamachi ağları eklendi .
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017 - Yazar: Wayfear - 21-06-2017, 22:32
Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017 (22 Temmuz) - Yazar: Wayfear - 21-07-2017, 20:00
Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017 - Yazar: Wayfear - 29-07-2017, 01:45
Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017 - Yazar: Razor - 29-07-2017, 07:16
Victoria 2 - Multiplayer : Temmuz 2017 - Yazar: Wayfear - 29-07-2017, 21:28

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.