Company of Heroes 3 - Nasıl Olmasını İsterdiniz?
Oyunda daha çok yükseltilebilir birim seçenekleri isterdim. Özelleştirme vb.
Daha derin bir oynanış olmasınıda bir o kadar çok isterdim.  (her ne kadar şuandada yeni gelen güncellemelerle sürekli rutinleşmiş taktiklerin bir çoğu etkisini yitirsede yinede hep aynı taktikten gidenler var buna karşı counterliyorkende bazen sıkabiliyor o açıdan daha derin bir oynanışa sahip olmasını bekliyorum coh3'ün)
Farklı farklı oyun modlarıda olmasını isterdim.
Mesela çok ilginç bir fanteziye kaçılıp cephe savaşları yapılabilir :D Çok çeşitli oyun modlarından (community modlarından bahsetmiyorum) kastım mesela mikro savaş modları falan olabilir. Binaların arasında geçen 1945 berlin sokaklarında dönen olaylara benzer. Ama tabi coh2'deki gibi yine büyük savaşlarda olmasını isterdim.
Belki bu önceki yıllar bu özellikleri yapmak zor olabilirdi ama teknoloji çok gelişti.  İlerleyen yıllarda yapılabilir diye düşünüyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Company of Heroes 3 - Nasıl Olmasını İsterdiniz? - Yazar: Alduin - 26-04-2019, 20:47

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.