TBS: Gary Grigsby's War in the East: The German-Soviet War 1941-1945
Bayağı piyade ürettiğimi hatırlıyorum. Rezerve de roket/topçu çektiğimi hatırlıyorum. Az sayıda da tank ve mekanize/motorize birlik üretmiştim. Eski kayıtları birkaç on turda bir sildiğimden tam olarak ne ürettiğimi bilemedim. TOE yüzdeleri çoğunlukla 90 ve üstü, Macaristan güneyine yığdığım birliklerin %75 civarı.

lOmq3J.jpg

Büyük ihtimal çok agresif oynuyorum.

A1WDLv.jpg
NZmnpa.jpg

Zamanında yeterince tank kolordusu üretmediğimden birlikleri ezerek geçmeye çalıştım, şimdi fazla paket yapamadım diye dövünüyorum :( . Bu kadar ilerleyebildim, büyük ihtimal stalemate olacak:

nOZQWM.jpg

Hiyerarşiyi maalesef hâlen tamamen düzeltebilmiş değilim. Sovyet ordusu zombi ordusu gibi ilerliyor o açıdan bakacak olursak :xd: .

Almanlar 1941'de Bryansk'ı ele geçirimişti ama oradan bir-iki tur sonra tamamen geri çekilmişti. 1942 sonbaharı gibi Cherkassy civarından yarmaya girişmişlerdi, 1943'te Kursk'u Harkov'u filan kaptırmıştım, sırf Voronezh'den ileri geçmesinler diye Voronezh-Lipetsk arası Fortified Region kurmuştum ama oraya kadar gelemediler.

İyi oynamadığımın farkındayım, ilk defa Sovyetlerle oynuyorum.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Gary Grigsby's War in the East: The German-Soviet War 1941-1945 - Yazar: unonimus - 22-04-2018, 03:48

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.