Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Mortal Kombat 11
Yorum: Mortal Kombat 11

https://www.youtube.com/watch?v=RlDVm5FQowU MK serisiyle hiç ilgilenmem ama şu karakteri buraya yazmamak olmazdı. Özellikle Fatality yıktı beni  :xd: :xd: :xd:
Akın.ibrahim Oyun Kütüphanesi 22 3,470 07-03-2019, 15:44
  Konu: Medieval II - Kingdoms: Crusades Rehber Serisi - 2. Bölüm: Oynanabilir Ülkeler
Yorum: Medieval II - Kingdoms: Crusades Rehber Serisi - 2...

Güzel bir rehber olmuş. Bilmediğim şeyleri de öğrenmiş oldum. Arada oynuyorum ama yazılara filan pek takılmıyorum. Türkler favorim çünkü yönetmesi en zor onlar. Başlarda ekonomi çöküyor ve çok uğraşıy...
Akın.ibrahim Medieval II: Rehberler 2 3,105 11-01-2019, 16:01
  Konu: Medieval Danimarka Seferi
Yorum: Medieval Danimarka Seferi

1. oyunu oynamadım ama 2. oyunda papa çok kıstırıyordu arka arkaya saldırma diye tehdit ediyordu uymamak doğrusu kısa vadede kazanç ama uzun vadede tüm haçlıların nefretini topluyorduk bakalım sen nel...
Akın.ibrahim Diğer Total War Oyunları 7 1,330 26-12-2018, 23:36
  Konu: Imperator - Dinler ve Oyunun Başlangıcında Anadolu
Yorum: Imperator - Dinler ve Oyunun Başlangıcında Anadolu

Paradox oyunlarında pek bir halt anlayamıyorum çünkü ingilizcem de yok yeterli sabrım da :/ Kaldırım mühendisi olarak tek bir şey demek istiyorum. Harita çok renkli. Şu ülkelerin üstünü renkle boyamak...
Akın.ibrahim Imperator: Haberler 28 5,287 14-11-2018, 20:57

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.