Dizi: Game of Thrones (2011)
(03-05-2016, 11:02)Duman : Mountain'i sal faith militant'ın üzerine adam tek başına bitirir gibi görünüyor ama yine de çile çekiyorlar.

Diziyi hiç bilmediği şu cümlede gülümsüyor.
Ara
@Duman

Kitapta güce nasıl ulaştıkları, savaş yüzünden perişan olan halkın 7 god altında nasıl birleştiğini anlatıyor, binlercesi var King's Landing'de, dizide düşünülmüş bir senaryo değil yani, temeli sağlam kitapta, bu yüzden kitapları okumalısınız.

Aynı şey nights watch içinde geçerli, kitapta gayet rasyonel ilerliyor çoğu şey, oturmuş şekilde görüyorsun her şeyi, dizide bütçe kaygıları yüzünden 50 tane adam görüyorsun her yerde.
Ara
(03-05-2016, 09:49)lortcush : @ferevon asıl oturmak istemediğini düşünmek onun tüm zekasına hakaret olur.

Film çekse Petry başrol oyuncusu değil, yönetmen olurdu.
Ara
(03-05-2016, 13:42)ferevon :
(03-05-2016, 09:49)lortcush : @ferevon asıl oturmak istemediğini düşünmek onun tüm zekasına hakaret olur.

Film çekse Petry başrol oyuncusu değil, yönetmen olurdu.

Adam oyuncu teknik direktör gibi.
(bknz: eto)
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Amacını açıkca belirtti halen arka planda kalmıyacağını da belirtti benim jokerim o ve bu sezon güneyden çok kuzeydoğu (kartal tepesi nerdeydi ya) ses getircek.
Ara
Arka planda kalmayacağını nasıl belirtti ki? Hadi diziciyseniz karakterde farklılıklar olabilir ama kitap okumuş birinin Baelish'ten tahta oturmasını beklemesini beklemem.
Ara
Hep beklememciler fail oluyor ya şu dizide bekliyorum.

Adam boşuna Kartal Yuvasına damat gitmedi ve o komployu boşu boşuna kurmadı kitapta babasının basit bir toprak ağası olduğundan bahsediyordu yanılmıyorsan nasıl yükseldiği hakkında düşünceleri de vardı ve yükselişini durdurmayada niyetinin olduğunu düşünmüyorum.
Ara
Kral olması demek bütün okları üzerine çekmesi demek. Bundan önceki kralları gördük neler oldu. Baelish'in geldiği yere dikkat çekmeden geldiğini fark etmediniz mi? Hala de facto bir pozisyonda olduğunu ve Robin sayesinde yönettiğini? Düşmanları fazla olmadığı için bu kadar rahat. Kral olması demek anında tüm dünyaya meydan okuması demek. Bunu yapmayacak kadar akıllı. Bunun yerine kralı kendi yaratır, yönetir. Baelish gibi bir karakterden krallık beklemeyin yani.
Ara
Zamanı geldiğinde piyonundan kurtulmayacağını mı düşünüyorsun halen :P

Görücez :P
[+] 1 üye lortcush nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Jon Snow ile akşam yemeğinden sonra Melisandre ile parti.  :')
D99lQz.jpg
Ara
Benim asil merak ettigim olay Victarion greyjoyu gore bilecekmiyiz.Euronu greyjoyu gosterdilerya o yuzden diyorum.
[+] 1 üye Kamran nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-05-2016, 22:23)Kamran : Benim asil merak ettigim olay Victarion greyjoyu gore bilecekmiyiz.Euronu greyjoyu gosterdilerya o yuzden diyorum.

Asha Victarion rolunu ustlenecek
Ara
(04-05-2016, 07:30)ferevon :
(03-05-2016, 22:23)Kamran : Benim asil merak ettigim olay Victarion greyjoyu gore bilecekmiyiz.Euronu greyjoyu gosterdilerya o yuzden diyorum.

Asha Victarion rolunu ustlenecek

Ne? Diziyi bırakırım öyle bir durumda. En önemli karakterlerden..
Ara
Euronla victarion mu karıştırıyon ayrıca genö grif görünnediğinde bırakmalıydın zatem
Ara
@lortcush

100 parçalı demir donanma ile ejderha kraliçesini karısı yapmaya giden adam Euron'dan daha önemlidir.

Bilmeden laf salatası yapma artık.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Martell hanesine bir fahişe darbe yaptı yahu senaryoda boşluklar olduğundan şikayet etmeyin adamlar daha ilk bölümden saçmalamıştı zaten :') Ben bütçeden falan çok Benioff ve Weiss'ın GRRM karşısında saçmaladıklarını anlayamadığım bir şekilde aptalca davrandıklarını düşünüyorum. Tek umudum dizinin sonu ile son kitabın tamamen farklı olması.

200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 2 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
My watch has ended

4. Bölüm Preview
CLEGANEBOWL HYPE
Ara
Rickon gg mi olacak?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.