2010 Nazi Almanyası-Ara verdim.
Schorfheide-Chorin bölgesine kaçıralım. O topraklar çok sakin kolayca infaz edebiliriz.
Ara
(08-04-2020, 18:09)Yasin Ahmet : Schorfheide-Chorin bölgesine kaçıralım. O topraklar çok sakin kolayca infaz edebiliriz.
Hocam teşekkürler ama diğer bölümde özelden bildirirseniz iyi olur.O notu eklemeyi unutmuştum.
[+] 1 üye MustafaPasha nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rudolf Hess şehirde yaptığı gözlemler ışığında odasına geçmiştir. 
Yorumlarını ve haber metnini yazmaya başlar.

Gelshenkirchen Hakkında Yorumlarım:

Gelshenkirchen ekonomik olarak alt sınıf olan insanların bir araya geldiği ve gettoların oluştuğu, toplumsal olarak yozlaşmanın yaşandığı bir şehir haline gelmiştir. Yaşanan ekonomik dengesizlikten ötürü insanlar suça meyilli bir hale gelmiştir ve bu nedenle kolluk kuvvetleri önlemlerini diğer şehirlere nazaran daha sert almaya başlamıştır. İki tarafında birbirlerine olan nefreti, şehri fitili çekilmeye hazır bir bomba haline getirmiştir. Bu nedenle sevgili Führer'im halkı kendi tarafımıza çekmek için Gelshenkirchen en doğru şehirdir. Adaletin ince bir ip üzerinde sallandığı bu şehirde, adalete aç ve elde etmek için her şeyi yapacak Alman halkı bize çok yardımcı olacaktır.

Gelsheckirchen Basın Haber Metni:

Bir zamanların güçlü Alman halkı, parasızlıktan ve adaletsizlikten kırılıyor! Gelshenkirchen mevcut hükümetin yozlaştığının açıkça görüldüğü şehir olarak ortadadır! Bütün bu ekonomik zorluklar Alman halkını yorarken, mevcut hükümetin baskıcı ve zalim kolluk kuvvetleri her gün ağırlaştırılmış cezalarla Alman halkını daha da ezmeye çalışmaktadır. Gettolarda yaşanan faili meçhul cinayetlerin sorumlusunun kim olduğunu anlamak için gözlerinizi açmanız yeterli olacaktır! Tekrar bu adaleti sağlayacak ve Alman halkını eski ihtişamına geri döndürebilecek tek bir yol vardır ki o da; Nasyonel Sosyalizm'dir!
[+] 1 üye Smokey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bölüm 2
"Almanya Masum yahudileri öldürüyor"
Sabah 9:30’da Hitlerin saklandığı evin kapısı çalıyor.Gelen kişi Rudolf Hess’tir.Hitler odasına bekler…
Rudolf Hess:(Hitler Selamı)
Adolf Hitler :Bay Rudolf,Size verdiğim görevi yaptınızmı ?
Rudolf Hess: Yaptım sayın führerim
Adolf Hitler:Yorumun Nedir ?
Rudolf Hess: Ekonomik olarak alt sınıflarda yaşayan insanların bir araya geldiği ve getto şehirleri oluşturduğu.Ve şehir yöneticilerinin yozlaştığı ve bu yozlaşmanın bir ekonomik dengesizlik oluşturduğu bariz belli.Bu şehir almanyadan artık nefret ediyor ve Bu şehir kapılarının çalınmasını ve adalet refah ve huzur bekliyor.
Rudolf Hess:Sizin Düşünceleriniz nedir führerim ?
Adolf Hitler:Bu şehirin ezilen halklarından bir ordu oluşturacağız.Onlara hak ettikleri adeleti ve huzuru ve parayı vereceğiz.
Rudolf Hess:Peki daha sonra ?
Adolf Hitler:Tüm alman halkına aynısını yapacağız.Berlinde patlayan bombalar yüzünden artık hiçbir yatırımcı almanya’ya güvenmeyecek hiçbir Yahudi yatırımcıda destek sağlamayacak !!! İnsanlar çok fakirleşecek ve almanya bizi tekrar bitirmek isteyecek ve çok hızlı davranacak !!! Daha sonra alman askerlerini halka karşı koruyacağız !!!.
@Smokey Yeni görevin Gelshenkirchen'de Bir dostumuzun uçak fabrikasında işe başlayacak ve o şehirdeki ezilmiş işçilerle tanışacaksın ve kendi tarafına çekmek için uğraşacaksın.
-Planlarını ve Hamlelerini Bana Özelden belirtmeni rica ediyorum.(Bir hikaye bulamazsanız şık istemen yeterli)

Hitler Propaganda görevlisi olan joseph goebbels'i ve  Robert Ritter von Greim'ı evine çağırıyor.
Joseph goebbels ve Robert Ritter von Greim:(Hitler Selamı)
Adolf Hitler:Operasyon'un Kayıpları çok acı oldu.Hani çok iyi ve güvenli geçicekti !!! Bir daha böyle bir şey olsun istemiyorum !!!
Robert Ritter von Greim:Führerim uçaklarımız çok eski 2.dünya savaşından kalma uçaklardır ve üretecek adamımız görevlimiz ve ekonomimiz ve fabrikamız yok
Adolf Hitler:O zaman  bizde avcı uçaklarını değil  yolcu uçaklarıyla uğraşacağı.
@Yasin Ahmet Sizin bir yolcu uçağını kaçırıp rehinler almanızı istiyorum ve onları nereye götürüceğinizi söylemelisiniz.
-Planlarını ve Hamlelerini Bana Özelden belirtmeni rica ediyorum.(Bir hikaye bulamazsanız şık istemen yeterli)
Adolf Hitler:Evet bay Joseph Goebbels genareller masum yahudi halkını vahşiçe katledirken(Aniden herkes kahkaha atıyor.)Çektiğimiz görüntüler duruyor değilmi ?
Joseph Goebbels:Bulunuyor führerim.
Adolf Hitler:Almanyadaki tüm kanallara dağıtmanızı ve israil kanallarına dağıtmanızı istiyorum.
@Bilecik  Almanya ve israil devletinin kanallarını araştıracaksınız ve Sizde o televizyonlara çıkıp bizi kötleyecek ve ortalığı karıştıracaksınız.
-Planlarını ve Hamlelerini Bana Özelden belirtmeni rica ediyorum(Bir hikaye bulamazsanız şık istemen yeterli)

Kapıyı İstihbahrat görevlisi ve silahlanma görevlisi baylar çalıyor...
Adolf Hitler:Gel
Albert Speer ve Heinz guderian:(Hitler Selamı)
Adolf Hitler:Hoşgeldiniz baylar,Benimde yeni bir planım var.Tam size göre
Albert Speer:Bizim size çok kötü bir haberimiz var führerim,(Adolf Hitler Hiddetli bir biçimde ayağa kalkıyor.)
Heinz guderian:İsrail yetkiler gelicek
Adolf Hitler:(Hitler gülerek),Bu çok iyi bir haber.
Heinz guderian:Ne yapalım ?
Adolf Hitler:Siz yahudi köy ve kasaba ve şehirleri belirleyip 10.000'dan fazla askerinizle berlini işgal edeceksiniz.
@TR Ace Yahudi yerleşim yerlerini 10.000'dan fazla askerle işgal edeceksiniz ve bölgelerde savunma hattı kuracaksınız.
-Sana özel ileti yoluyla yahudi yerleşim yerleri söylenecek.Planlarını ve Hamlelerini Bana Özelden belirtmeni rica ediyorum.(Bir hikaye bulamazsanız şık istemen yeterli)
Albert Speer:Çok Hızlı başlamadıkmı führerim ?
Adolf Hitler:Almanya yahudi şehirlerine büyük bir ordu sevkedicek bizde savunma hattı kuracağız ve çatışıcağız.Onlar havadan
 gelecek almanya biraz daha masum yahudi halkını katledicek.
@korkusalan Senden yahudi yerleşim yerlerini araştırmanı ve tespit etmeni istiyorum.
-.Planlarını ve Hamlelerini Bana Özelden belirtmeni rica ediyorum.(Bir hikaye bulamazsanız şık istemen yeterli)
Ara
Rudolf Hess yeni görevi için uçak fabrikasında işe başlar ve ilk gününde işçilerin durumunu analiz edip, planlar yapmaya başlar.

İşçiler aralarındaki en tecrübeli isim olan İşçi Şefi'nin arkasında toplanmaktadır ve onun sözlerine göre hareket etmektedir. Mevcut durumdan ötürü homurdanmalar zaten vardır ve sadece fitilin ateşlenmesi gerekmektedir.

Plan:

İşçilerin tümünü kazanmak için İşçi Şefi öldürülecek ve bunun baskıcı hükümet tarafından uçak fabrikamızın olası bir muhalif duruşuna karşı mesaj olarak yapıldığı iftirası ortaya atılacaktır. Böylece bütün işçiler sevdikleri ismin ölümünün ardından bizim yanımızda yer alacaktır.

Rudolf Hess durum değerlendirmesi yaptıktan sonra acımasız planını gerçekleştirmek üzere planını Adolf Hitler'e aktarır.

Adolf Hitler planın çabucak hayata geçirilmesini emreder.

Rudolf Hess yanına aldığı güvenilir bir kaç adamla birlikte iş bitiminden sonra İşçi Şefi'ni evine kadar takip eder ve evine gireceği sırada sırtından kalbine doğru yapılan üç kurşunla İşçi Şefi'nin hayatına son verir.

Ertesi gün uçak fabrikasında İşçi Şefi'nin mevcut hükümet tarafından fabrikaya verilen ağır bir mesaj olduğu dedikodusu işçiler arasında yayılır.

Bu olaydan sonra uçak fabrikasındaki bütün işçiler ve aileleri mevcut hükümetin karşısında yeniden filizlenen Nasyonel Sosyalizm cephesinin yanında yer almaktadır.

Rudolf Hess son durumu rapor haline getirip Adolf Hitler'e takdim eder.
[+] 1 üye Smokey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
General oyuna devam ediyor mu? görmüyorum da.
Ara
(10-04-2020, 18:53)Yasin Ahmet :
General oyuna devam ediyor mu? görmüyorum da.
Ediyor oda korkusalan'ı bekliyor.
Ara
@Massaka Führerim Dünya genelinde yaptığım ufak bir yoklama sonucu 1'i iyi diğeri kötü 2 sonuca vardım
birincisi ve kötü olanı:ABD hükumeti Dışında yahudileri önemseyen yok.
ikincisi daha iyi:Almanyanın 5 büyük şehrinde ki 18-19 Yaş arası Türklerin tecavüze uğraması ve Türkiye'den bulundukları eyaletleri himayesi altına almasının eyalet halkları tarafından istenmesi hükumeti zora sokacaktır.Eğer aralarında savaşı tetikleyebilirsek ordunun tamamı savaşla uğraşırken.Biz isyan edip savunmasız kalan hükumeti devireceğiz.Ve ülke biri Seçkin bir Türk Diğeri ise Siz olan 2 diktatörlü bir federal Krallığa dönüşecek Ama o Türk aslında Bir koyu Nazist olan Gökalp Akata(Ak Ata diye okunuyor) olacak ve aslında kuklanız olacak böylelikle Dışardan federasyon olarak Gözüksede Aslında Hükumetin Tek sahibi siz olacaksınız Muhahahhahahahahahahhahahahahahahahhaha
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(10-04-2020, 19:28)korkusalan : @Massaka Führerim Dünya genelinde yaptığım ufak bir yoklama sonucu 1'i iyi diğeri kötü 2 sonuca vardım
ikincisi daha iyi:Almanyanın 5 büyük şehrinde ki 18-19 Yaş arası Türklerin tecavüze uğraması ve Türkiye'den bulundukları eyaletleri himayesi altına almasının eyalet halkları tarafından istenmesi hükumeti zora sokacaktır.Eğer aralarında savaşı tetikleyebilirsek ordunun tamamı savaşla uğraşırken.Biz isyan edip savunmasız kalan hükumeti devireceğiz.Ve ülke biri Seçkin bir Türk Diğeri ise Siz olan 2 diktatörlü bir federal Krallığa dönüşecek Ama o Türk aslında Bir koyu Nazist olan Gökalp Akata(Ak Ata diye okunuyor) olacak ve aslında kuklanız olacak böylelikle Dışardan federasyon olarak Gözüksede Aslında Hükumetin Tek sahibi siz olacaksınız Muhahahhahahahahahahhahahahahahahahhaha
Hocam bize bir kaç tane yahudi yerleşim yeri söylemeniz gerekiyor.
Ara
(10-04-2020, 21:05)Massaka :
(10-04-2020, 19:28)korkusalan : @Massaka Führerim Dünya genelinde yaptığım ufak bir yoklama sonucu 1'i iyi diğeri kötü 2 sonuca vardım
Hocam bize bir kaç tane yahudi yerleşim yeri söylemeniz gerekiyor.
Führerim yahudiler bir işe yaramıyor dünyanın umrunda değiller ama yinede onlarla uğraşmak istiyorsanız.En zekilerini rhinealand-Alsace Loraine sınırında ki köylerde bulabilirsiniz oradakiler yahudilerin %80'ini oluşturuyor.Ve bazıları israille iş birliği yapıyor .Onları Türk kızlarını tecavüz ederken yakalayıp bunun israil emri olduğunu ve Almanya hükumetinden onay aldıklarını söylemelerini sağlayabilirsek Yahudilerin kökünü kazımış oluruz çünkü bu olay İslam birliğini ayağa kaldırır ve yahudiler Suudi Arabistan yasalarına göre yargılanıp idam edilirler.
Ara
Ordu ve silahlanma bakanımızdan güçlü bir ekip istiyoruz. Baş bakanın uçağını kaçıracağız.
Ara
Bay Robert yeni bir projeye bir kaç fabrika ayarlayabilir misiniz Güçlü bir alaşım keşfedildi ve bu alaşımın müthiş bir yıkım gücü var(Amerikadan aldı ajanlarımız.) .Bu projeden 5 adet üretebilirsek Gücümüze güç katarız Hatta Germenia topraklarını isyan ederken tek seferde alabiliriz ama biraz pahalı tanesi yaklaşık 100 milyon euro tutuyor
Ara
Führerim isterseniz ben finanse edebilirim bu yeni projeyi bir emriniz yeter
Ara
(10-04-2020, 22:31)Littleİskender : Führerim isterseniz ben finanse edebilirim bu yeni projeyi bir emriniz yeter
Tabiki.Bu finanse etme işini size devrediyorum.
Ara
(10-04-2020, 22:35)Massaka :
(10-04-2020, 22:31)Littleİskender : Führerim isterseniz ben finanse edebilirim bu yeni projeyi bir emriniz yeter
Führerim aptal çevirmenler Büyük bir hata Yapmışlar Bor-Lityum Alaşımını Demir-Bakır Alaşımı diye çevirmişler.Ve Bizde bor yok.Sizin içinde uygunsa Türkiye de ki Bor elementi rezervlerinden yararlanmak için Önce orada Gizli Nazist bir yönrtim kurmayı sonrada Amerikadan ödünÇ ALACAĞIMIZ Bor Madenciliği teknolojilerini kullanarak Bu Müthiş Silahı Türkiyede Üretmeyi.Sonra bu Ölüm lensini Tanklarımıza 90 derece döne bilecek şekilde monte etmeyi teklif ediyorum.Amerikanlar öyle bir teknoloji geliştirmiş ki Bu lensten Çıkan ışıklar yoğunlaşarak anında 7000 dereceye kadar geliyor.Eğer Almanyayı tekrar Yönetebilirsek bu silahı bir uyduya yerleştirip(Üstünde Çinlilerin Bayrağımız dedikleri kumaş parçası olan) O uyduyla Beyaz Sarayı vurduk mu Avrupa bize Kalır Sonra bir yandan Kukla Türkiye Yönetimi Diğer Yandan Biz önce avrupayı alırız Ardından Kafkaslar Ve avrupadan Girip Moğolistan Taraflarından Çıkarız Sonrada Çin'in içinden geçtik mi bu iş biter Amerika ya 1 santimetre karelik bir toprak bile Bırakmamış Oluruz Üstelik Türklerin Turan Ülküsünü Ve Bizim Germenia ülkümüzü Birleştirip Turan-Germenia Federal İmparatorluğunu Kurarak Yeryüzünün En saf Ve Kadim 2 ırkını Tek çatı Altında toplamış oluruz.
Ara
(11-04-2020, 22:26)korkusalan :
Führerim aptal çevirmenler Büyük bir hata Yapmışlar Bor-Lityum Alaşımını Demir-Bakır Alaşımı diye çevirmişler.Ve Bizde bor yok.Sizin içinde uygunsa Türkiye de ki Bor elementi rezervlerinden yararlanmak için Önce orada Gizli Nazist bir yönrtim kurmayı sonrada Amerikadan ödünÇ ALACAĞIMIZ Bor Madenciliği teknolojilerini kullanarak Bu Müthiş Silahı Türkiyede Üretmeyi.Sonra bu Ölüm lensini Tanklarımıza 90 derece döne bilecek şekilde monte etmeyi teklif ediyorum.Amerikanlar öyle bir teknoloji geliştirmiş ki Bu lensten Çıkan ışıklar yoğunlaşarak anında 7000 dereceye kadar geliyor.Eğer Almanyayı tekrar Yönetebilirsek bu silahı bir uyduya yerleştirip(Üstünde Çinlilerin Bayrağımız dedikleri kumaş parçası olan) O uyduyla Beyaz Sarayı vurduk mu Avrupa bize Kalır Sonra bir yandan Kukla Türkiye Yönetimi Diğer Yandan Biz önce avrupayı alırız Ardından Kafkaslar Ve avrupadan Girip Moğolistan Taraflarından Çıkarız Sonrada Çin'in içinden geçtik mi bu iş biter Amerika ya 1 santimetre karelik bir toprak bile Bırakmamış Oluruz Üstelik Türklerin Turan Ülküsünü Ve Bizim Germenia ülkümüzü Birleştirip Turan-Germenia Federal İmparatorluğunu Kurarak Yeryüzünün En saf Ve Kadim 2 ırkını Tek çatı Altında toplamış oluruz.
Bay albert,Fikirleriniz harika ama elimizde bunu yapacak mühendis ve para yok.Kaldıki üretecek tesisimizde yok bu tarz şeyleri gizli üretemeyiz.Biz almanyayı tekrar kuralım.Teknonoji bakanı olarak en çok iş size düşecek ve o zaman bu fikirlerinizi %100 onaylıyacağım.
Ara
Führerim size önermiş olduğum fabrika projesi üzerinde son fikrinizi belirtmediniz?
Ara
(11-04-2020, 22:56)Littleİskender : Führerim size önermiş olduğum fabrika projesi üzerinde son fikrinizi belirtmediniz?
İstatiskler güncellendi.Fikirini olumlu buldum kuralım .Yalnız fakir kesimin olduğu yerlerde kuralım ona dikkat edelim.
Ara
(11-04-2020, 22:36)Massaka :
Bay albert,Fikirleriniz harika ama elimizde bunu yapacak mühendis ve para yok.Kaldıki üretecek tesisimizde yok bu tarz şeyleri gizli üretemeyiz.Biz almanyayı tekrar kuralım.Teknonoji bakanı olarak en çok iş size düşecek ve o zaman bu fikirlerinizi %100 onaylıyacağım.
Führerim burada zamana karşı yarışıyoruz Türkiyede Amerika ve Rusyanın Tam karşıtı bir yönetim kurulmazsa hem tek bor alma şansımızı kaybederiz hemde devrimimiz isyandan öteye geçmeden o lensle hepimizi Cayır cayır yakarlar.Ayrıca bu lensleri Türkiye'de üretip tanklara burada da takabiliriz.Tek yapmamız gereken Türkiye seçimlerinde Büyük Türkeli Partisinin(Genel başkanı Gizli nazist Atakan Atasever) %100 oy çoğunluğuyla seçilmesini sağlamak
Ara
(12-04-2020, 09:18)korkusalan :
(11-04-2020, 22:36)Massaka :
Führerim burada zamana karşı yarışıyoruz Türkiyede Amerika ve Rusyanın Tam karşıtı bir yönetim kurulmazsa hem tek bor alma şansımızı kaybederiz hemde devrimimiz isyandan öteye geçmeden o lensle hepimizi Cayır cayır yakarlar.Ayrıca bu lensleri Türkiye'de üretip tanklara burada da takabiliriz.Tek yapmamız gereken Türkiye seçimlerinde Büyük Türkeli Partisinin(Genel başkanı Gizli nazist Atakan Atasever) %100 oy çoğunluğuyla seçilmesini sağlamak
Hocam biraz daha gerçekci gitmek istiyorum.Eğer bu projeyi yaparsak oyunun amacı bozulabilir çünkü daha tank üretemiyoruz onun yerine bize 2010'da kullanılan tank teknonojisini araştırabilirsiniz bizde yapmaya hazır hale getirebiriz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.