2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
Size bunu yapanları kınıyoruz.
Ayrıca buradan Akdeniz Paktı´na üye olan ülkeleri uyarıp yeni bir parti kurmalarını öneriyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Lotheborkun yaptığı ahlaken doğru değil lakin oyun bu. Tepkini rpden göster pls.
Ayrıca bu durumu Infamy gibi görebilirsin. Diğer oyuncular Lotheborkle anlaşırken bir kez daha düşüneceklerdir.
Rp geri dönün.
Ara
Üzgünüm ama Mısır'ın alınması ittifakta oy çoğunluğu ile kabul edildi. Ülkeyi yönetmeyi bilmiyorsun zaten orduları da saldım çayıra mevlam kayıra yolladın düşmanın üstüne 70k kaybettin. Mısır'ın seni ilhakı kesinleşince ben de bölgeyi dengelemek için belli bölgelerini işgal ettim. Sonuç olarak Mısır'a savaş açan sensin, ittifağı tehdit eden sensin, yenilen de sensin. Mısır'a savaş açmasaydın bekleseydin o zaman asker biriktirip yardıma gelecektik ama sen ittifağa danışmadan hareket ettin.
Ara
Oy çoğunluğu dediğin 2 tane Cezayir ise evet milleti güzel kandırıyorsunuz.Yeniden uyarıyorum ileride yok olmak istemiyorsanız birlik olun ve zalim olan 2 Cezayir´i yenin.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
(07-04-2017, 16:57)Lothebork : Üzgünüm ama Mısır'ın alınması ittifakta oy çoğunluğu ile kabul edildi. Ülkeyi yönetmeyi bilmiyorsun zaten orduları da saldım çayıra mevlam kayıra yolladın düşmanın üstüne 70k kaybettin. Mısır'ın seni ilhakı kesinleşince ben de bölgeyi dengelemek için belli bölgelerini işgal ettim. Sonuç olarak Mısır'a savaş açan sensin, ittifağı tehdit eden sensin, yenilen de sensin. Mısır'a savaş açmasaydın bekleseydin o zaman asker biriktirip yardıma gelecektik ama sen ittifağa danışmadan hareket ettin.

(07-04-2017, 16:57)Lothebork : Üzgünüm ama Mısır'ın alınması ittifakta oy çoğunluğu ile kabul edildi. Ülkeyi yönetmeyi bilmiyorsun zaten orduları da saldım çayıra mevlam kayıra yolladın düşmanın üstüne 70k kaybettin. Mısır'ın seni ilhakı kesinleşince ben de bölgeyi dengelemek için belli bölgelerini işgal ettim. Sonuç olarak Mısır'a savaş açan sensin, ittifağı tehdit eden sensin, yenilen de sensin. Mısır'a savaş açmasaydın bekleseydin o zaman asker biriktirip yardıma gelecektik ama sen ittifağa danışmadan hareket ettin.

Hem beklemiyorsun hem saldıracaksan ittifaka almayayım diyorsun hemde küstahlık ediyorsun. Bilader cevabımı beklemeden neden harekrt ediyorsunuz ki bana söylemenizden daha tutun bir günü 6 saat bilr geçmedi. Cidden hata sizde değil sizinle oyun oynayanda
Ara
Tüm dünya halklarına duyuruyorum. Afrikada yapılanlar tamamen yanlıştır. Sizden barış ortamını sağlamanız için ültimatom vermenizi rica ediyorum...
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Avusturya-Macaristan Polonya tarafından ihanete uğrarken kimse bir şey demiyordu. Libya kendi Mısır'a savaş açmıştır ve şuan kendi Mısır tarafından ilhak edilmek üzeredir. Cezayir olarak sadece milli çıkarlarımız doğrultusunda birkaç toprak işgal edilmiştir.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anadolu istilamıza kimsenin karışmamasını öneririz
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(07-04-2017, 18:04)Lothebork : Avusturya-Macaristan Polonya tarafından ihanete uğrarken kimse bir şey demiyordu. Libya kendi Mısır'a savaş açmıştır ve şuan kendi Mısır tarafından ilhak edilmek üzeredir. Cezayir olarak sadece milli çıkarlarımız doğrultusunda birkaç toprak işgal edilmiştir.

Avusturya-Macaristanı konuya davet ediyorum @TurkJedi .
- Ben oyun bile olsa ihanet etmem.Oyun bile olsa oyundaki dostumu satmam,söz verdiğim şeyleri yaparım. -

Kendi yaptığınızı düzgün göstermeye çalışmayınız.
Ara
Bu yaptığınız ayıbı kabul edip. Libya topraklarımın eski topraklarımın bana geri verilmesini talep ediyorum(mısırın aldığı dahil) ve ayrıca ittifaka geri kabul istiyorum. Bunu sağlamazsanız tüm dünyaya manipülasyon yapacağımı bilin! Batı libyadan aldıklarım da geri verilecek ve aramızdaki ant. Yürürlüğe girecektir. Bunu Yapmadığınız takdirde avrupalı ülkelere cb vermiş oluyorsunuz
Ara
NATO ittifakındayken Almanlarla ve Hellas ile beraber müttefiğinizi bölüşüp gazetede yaptığınız anlaşmanın maddelerini sıralamanız aksini ispatlamaktadır. Afrikalılara barbar deseniz de siz de pek farklı değilsiniz.
Ara
Herhalde burada bir saptırma var.Avusturya-Macaristan yaptığı beceriksizlikler yüzünden 100 k ordusunu heba etmiştir.İlk günlerde Polonya ile yaşadığım sınır krizi tam düzeldiği zaman Avusturya-Macaristan´ın dağıldığı ilan edilmiştir.Kısacası Avusturya-Macaristan 5 ülke ile savaşınca gazetede kimlerin nereleri alıcağını duyurmak zorunda kaldık.İlerisinde başka sınır krizleri yaşanmasın diye...
Victor Hugo
Ara
Asıl barbarlık sizin bana yaptığınız. Eğer beni bu durumdan kurtaracak bir avrupalı ülkesi olursa 3/4 petrolümü her gün koşulsuz vereceğim. Bu barbarlığı DURDURUN!
Ara
(07-04-2017, 18:18)Lothebork : NATO ittifakındayken Almanlarla ve Hellas ile beraber müttefiğinizi bölüşüp gazetede yaptığınız anlaşmanın maddelerini sıralamanız aksini ispatlamaktadır. Afrikalılara barbar deseniz de siz de pek farklı değilsiniz.

Anlaşma imzalanırken hiç birimiz koalisyonda değildik.Kaldıki ben Avusturyanın koalisyonundan başka koalisyona daha girmedim.
Avusturya yenildiğini anlayınca direk bana mesaj attı toprakları topla diye.Bende hem kuzey hem güney cephesi açılmasın diye toprakları paylaştım.
Yani benimkini ben istemedim. Avusturya kendi verdi. Senin aldığın toprakları sana kim hak gördü peki ?
Ara
RP Dışı tartışma yapmayın.

Afrika ile ilgili durum değerlendirmemizi ileriki günlerde ( Göztepe maçı var ondan sonra) açıklayacağız.
Ara
Avusturya'nın toprakları vermesi oyunun ahlakına ne kadar uygun emin değilim o zaman bende arkadaşlarımı çağırır tüm ülkelerini üstüme yaparım. Libya da ülkeyi batırınca bölgede barışın sağlanması için harekat başlattık. Üzgünüm ama yarına kadar Mısır seni ilhak edecek.
Ara
Kuzey ittifakı neden Axis birliğini sonsuz şekilde destekliyor anlamış değilim orta avrupada güçlenen bir ittifak kuzeyi de istila edecektir
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Lothebork 3 gündür ağlıyor. Oyun sağlığı açısından sesiz kalmak istedim fakat şu Avusturya muhabbeti sıktı artık. Oyun başından beri Turkjedi ve Sübaşıya oyunu öğrettim. Turkjedi talihsiz bir şekilde geri dönülemez bir yola girdi. AI ile barış yapılmıyor ve tecrübesizliği yüzünden yenildi. Osmanlı'nın Fransa'nın aktif olarak oyunda olduğu bir dönemde İtalyanlar ve Rumenler Avusturya'yı yavaş yavaş ele geçiriyorlardı. Polonya ile Almanya savaşa girecekti. Savaşa girmek yerine antlaşma ile topraklar paylaşıldı.

Hayır yani burada ağlamaya hiç gerek yok, Hulkspider'da aynısını yapıyor uyardım. Afrika'da tüm ülkeler antlaşıp birlik kuruyor, çevredeki ülkeleri ortaklaşa yok edip bölüşüyorsunuz, biz ordusuz varla yok arası human playeri yok ettiğimiz için mi suçlu oluyoruz?
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Lothebork
Avusturya benim müttefiğimdi.Hiç bir zaman saldırmayı aklımdan geçirmedim.Yenilince toprakları ben ele geçirdim.Düşmanlar ele geçirmesin diye.Çünkü İtalya ve Romanya toprakları ele geçiriyordu.Mantığına oturdumu şimdi ?

Sen Libya kaynakları ticaret yoluyla Avrupaya akmasın diye Libyayı işgal ettin.Libyanın ilerde Avrupa ile ittifak yapma ihtimali bile vardı.Bu tehdidi en baştan ortadan kaldırmak istedin.Ayrıca genişleyeceğin bir yerde yoktu.Bir bahane ile ele geçirdin toprakları.
Açık açık böyle söyle başkalarının yaptıklarını örnek gösterme.Yaptığının arkasında dur.Sizene kardeşim benim kararım ister dalarım ister dalmam de.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-04-2017, 18:41)Probang : Lothebork 3 gündür ağlıyor. Oyun sağlığı açısından sesiz kalmak istedim fakat şu Avusturya muhabbeti sıktı artık. Oyun başından beri Turkjedi ve Sübaşıya oyunu öğrettim. Turkjedi talihsiz bir şekilde geri dönülemez bir yola girdi. AI ile barış yapılmıyor ve tecrübesizliği yüzünden yenildi. Osmanlı'nın Fransa'nın aktif olarak oyunda olduğu bir dönemde İtalyanlar ve Rumenler Avusturya'yı yavaş yavaş ele geçiriyorlardı. Polonya ile Almanya savaşa girecekti. Savaşa girmek yerine antlaşma ile topraklar paylaşıldı.

Hayır yani burada ağlamaya hiç gerek yok, Hulkspider'da aynısını yapıyor uyardım. Afrika'da tüm ülkeler antlaşıp birlik kuruyor, çevredeki ülkeleri ortaklaşa yok edip bölüşüyorsunuz, biz ordusuz varla yok arası human playeri yok ettiğimiz için mi suçlu oluyoruz?

rp yap hakkını ara dedin. Ben nr yapıyorum. Hayır hepniz mi ikilemdesiniz anlamıyorum ki. Ben çekiliyorum oyundan at beni
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.