2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
Şuanki kavga geçen Eu 4 Multisine girdiğimde (bu forumda değil) birinin adam baan özel mesajdan verdiği sözü tutmayıp diyerek sövüp çıkmasına benzemiş biraz...

@PashaZade Herkes bizim gibi olamıyor kanka
[+] 3 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Filhakika, kendisi buraya mesaj atmıştı. Konuşmalar özelden olduğu kadar buradan da yapılmıştı.
Ara
Oyundan tad almamaya başladım adam gitmiş parayla goldmark almış askerimi nereye oynatsam sayısına kadar görüyor
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
xD

Neyse oyun sarmadı, ben çıkıyorum.

1L6l0b.png
Ara
Ben de çıkıyorum o zaman.
Ara
Benim çıkmam lazımken sen ne diye çıkıyorsun
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Çıkıyorum diyip çıkmamış zaten hala İtalya'ya saldırıyor. :D
Ara
Tüm ordusunu İtalyaya sürdükten sonra çıkıyorum demişti çünkü :P
Ara
Çıkartma yapmış başarısız olunca geri yönlendirmiş ama orduyu.
Ara
Durup durmadığı muallakta olan herkes yazsın ona göre oynamaya devam edeceğim, herkesin işi gücü var. Son 2 haftada steamda toplam 10 saat bile oyun oynayamamışken bu oyuna zaman kaptırmak istemiyorum boş yere.
Ara
Oyun çok fazla zaman yiyor.
Herkes birbirine entrika yapıyor, oyun oyun değil Brezilya dizisi.
O yüzden eğlendirmek yerine sinirlendirmeye ve germeye başladı. İsteyene hesabın şifresini verebilirim goldmarklar duruyor xd
Ara
Gönder bana
Ara
Hesap devretmek falan yasak. Raporlarım. Yenildikten sonra kendi hesabınla aynı oyuna girip başka ülke olabilirsin.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bunu nasıl anlayacaksın? Adamın ismiyle gireceğim ya adam bana devretmeyip oynuuorsa ve boşuna raporladıysan.

Demiştim değil mi? Hata sizde değil sizinle oynayanda
Ara
2'den fazla Türk bir araya gelince entrika dönderirmiş bune, nabıyonuz eu4 multilerinde yok böyle kavga
Pro ortalığı karıştırıp çıktın italyaya yenilince kaçıyon
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
@TR Ace Buğday durumun iyimi ? Saatlik 200'ü devirdik de.
Ara
Bir ara oyunda rapor sayfasını yanlışlıkla açamayıp Türkçe bilmiyorlardır diye ingilizce şikayet ettim moderatör anlamayıp Türkçe şikayet edin lütfen demiş :D .

@PashaZade yarın yaparız ticaret -190 felan
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-04-2017, 22:47)cemal : 2'den fazla Türk bir araya gelince entrika dönderirmiş bune, nabıyonuz eu4 multilerinde yok böyle kavga
Pro ortalığı karıştırıp çıktın italyaya yenilince kaçıyon

İtalyaya savaş açıp oyundan çıktım, ordularım imha olsun diye çıkarma yaptım. Boş yapmayın pls.

Oyun cok fazla zaman yiyor, kusura bakmayin.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
NATO'dan ayrılıp AXIS'e geçtik.
Ara
Hanginiz bilmiyorum ama Ukrayna'ya adam getirmişsiniz. Böyle hile hurdayla oynayacaksanız hiç oynamayalım bu oyunu o zaman. Biri gold alır biri yan hesap açar olmuyor. Tüm topraklarımı ve kaynaklarımı Fas'a bırakıp çıkıyorum.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.