2017 Yaz Call of Duty 2 Etkinliği
Hep Strateji strateji. Özlemişim FPS'i :D

Zevkli oyunlardı.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
CoD4'te oynayabiliriz.
Ara
World at War tercihim.
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ohoo gitgide yükseltin çıtayı. Oldu mu böyle Snykdelcim.
Sic Parvis Magna
Ara
Eğer oynayacaksak serinin en efsane multiplayer'ine sahip MW2 oynayabiliriz. Gerçi en önce laptop'umu yaptırmam gerek. Şu an kullandığım masaüstünde CoD2 bile 5-15 fps arası çalışıyor. :/
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Cod 4 ün bir zombi modu var ayda geçen çok zevkli fakat size kalmış yani :D Ben her cod oyununa gelirim yeterki aynı yerden indirelim. Cod mw 3 ü bile oynayabiliriz.
Ara
(27-06-2017, 22:43)Doraemon : Eğer oynayacaksak serinin en efsane multiplayer'ine sahip MW2 oynayabiliriz.

Fix'd.
Ara
daha 1 saat önce arkadaşlarla internet cafede oynadık. beni de yazın :D

edit: cod2 yalnızca ama :( hatta şimdi bile yarım saate kurup oynayabilirim isteyenlerle
Ara
Gelebilirim.
Ara
Bu aralar nedense tekrar moda olmaya başladı bizim takım da toplanma kararı aldı cod 2 için ilginç bir süreç gerçekten
Ara
COD WW2 yolda ondan olabilir. @Lehr
76561198032000419.png
Ara
Muhtemelen
Ara
Oynamak isteyenler oda adı strategyturk şifre st
Ara
4 kişilik Carentan kuruyorum gelmek isteyenleri beklerim.

Sonra farklı haritalar deneyebiliriz ancak oyuncu sayısında değişiklik olmayacak.
4 kişiden fazlasını kaldıracak upload'ı olanlar da host olabilirler, daha rahat olur tek oda ile oynamak.
v5jjo8.gif
Ara
Görsel
Görsel
O FPS ile o kadar kill alınıyor. :P
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Çağıran olmadı yav :(
Ara
Ben de dışarıdaydım gelemedim bir türlü oyununuza
Ara
Akşam girmek isteyen arkadaşlar olursa üye arkadaşlara özel server sağlayabilirim böylece kişi ve ping sıkıntısı yaşamayız
[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.