2017 Yaz Call of Duty 2 Etkinliği
4 kişiden fazla olursa server mı çöküyor anlamadım. Çok kişi var oynamak isteyen bir şöyle 8-9 kişilik büyük maç ayarlasak güzel olurdu.
76561198032000419.png
Ara
Anladığım kadarıyla gameranger üzerinden local bağlantı kurup oynandığı için kişi sayısı çoğalınca ping yükseliyor. Bu yüzden bende kendi takımımın maç serverını müsait olduğu zamanlarda buradaki üye arkadaşlara açabilirim dm ya da tdm olarak, dileyen arkadaşlar varsa 5 vs 5 maçlar da yapabiliriz.
Ara
Carentan 4 kuruyorum.
(29-06-2017, 16:43)Lehr : Anladığım kadarıyla gameranger üzerinden local bağlantı kurup oynandığı için kişi sayısı çoğalınca ping yükseliyor. Bu yüzden bende kendi takımımın maç serverını müsait olduğu zamanlarda buradaki üye arkadaşlara açabilirim dm ya da tdm olarak, dileyen arkadaşlar varsa 5 vs 5 maçlar da yapabiliriz.

Çok iyi olur aslında. Peki sunucu internet üzerinde, direk oyun içinden bağlanılabilir değil değil mi? Hani öyle ise etkinlikte oyunu orijinal olan yok sanıyorum.
v5jjo8.gif
Ara
Host denemesi, 8 kişilik. Şifre "st".
v5jjo8.gif
Ara
(29-06-2017, 23:19)Snykdel :
(29-06-2017, 16:43)Lehr : Anladığım kadarıyla gameranger üzerinden local bağlantı kurup oynandığı için kişi sayısı çoğalınca ping yükseliyor. Bu yüzden bende kendi takımımın maç serverını müsait olduğu zamanlarda buradaki üye arkadaşlara açabilirim dm ya da tdm olarak, dileyen arkadaşlar varsa 5 vs 5 maçlar da yapabiliriz.

Çok iyi olur aslında. Peki sunucu internet üzerinde, direk oyun içinden bağlanılabilir değil değil mi? Hani öyle ise etkinlikte oyunu orijinal olan yok sanıyorum.

Orjinal oyuna gerek duymuyor server
Ara
Bugün var mı oyun
Ara
Şu anda host'luyorum GameRanger'da, şifre "st". 4-5 kişiden daha fazlası gerekiyor ama bana kalırsa eğlenceli olabilmesi için.
v5jjo8.gif
Ara
Hangi oda bulamadım da ben

Aynen en azından 8kişi olsa ctf güzel gider
Ara
Aetherlithe.
v5jjo8.gif
Ara
Cod2 multisine katılmak isteyen var mı? Çünkü sunucu kuruldu da. Şifre ST.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Oda kurulu, 3 kişiyiz gelmek isteyen varsa kapımız açık.
Görsel
Yenildiği maçları koymamış bak hele sen
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Oda açık, ad "Aetherlithe", şifre "st", dolacağından değil de maksimum 16 kişi.
v5jjo8.gif
Ara
Bugün yapalım mı?
Ara
yazın beni.
giphy.gif
Ara
(09-07-2017, 12:26)SatanistKesenKedi : Bugün yapalım mı?

Olabilir.

Dün ki oyundan:
Görsel
v5jjo8.gif
Ara
Aslında bayrak kapmaca fln da oynasak güzel olur.
Bir sonraki oyun ne zaman?

cod1 oynayalım mı la ben hala oynuyom united offensive diye bir ek paketi var onda bayağı bir silah var ve tank fln da sürebiliyon.
giphy.gif
Ara
Bugün ben de gelirim yaparsak güzel olur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.