2017 Yaz Call of Duty 2 Etkinliği
cod2_icons.png

Oyunu Gameranger üstünden oynuyoruz. 
Etkinlik başladığı zaman My Games sekmesinden Strategyturk lobisine girip katılabilirsiniz. 
Etkinlik saati ve başlangıcı bu konu üzerinden duyurulur, oyunlardan ekran görüntüleri yine burada paylaşılır.

Katılımcılar
1. @Duman
4. @Aytaç
8. @cemal
9. @Snyk
10. @Probang
11. @MamuG
[+] 1 üye villager nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk oyunun ekran görüntüleri, deneme oyunuydu denebilir :p

Görsel
Görsel

Fraps kapalı olduğu için ben resim alamadım bir sonraki oyun günlerinde ben de resim paylaşırım. Bu arada resimler yanıltmasın oyun 1920x1080 oynanabiliyor.
Versiyon 1.3 ile mi yoksa 1.0 ile mi oynuyorsunuz ?
76561198032000419.png
Ara
Cod 5 olsa süper olurdu sayı azsa zombi yapardık :/. Onun dışında cod2 indiririm ama şu 1-2 hafta nadir katılırım.
Ara
Herkesin bilgisayarı kaldırmayabiliyor Satancım. Daha eski oyunlarda daha çok oyuncu bulmak kolay oluyor.
Sic Parvis Magna
Ara
(27-06-2017, 04:08)Yabgu Khan : Versiyon 1.3 ile mi yoksa 1.0 ile mi oynuyorsunuz ?

1.0 ile oynuyoruz direkt oyunu kurup multiplayer girdik.

İlk oyun günü oyunun büyük bir bölümünde 1:1 dengesini korusam da k/d'de Doraemon'un Finrod'u feedlemesi oyun sonu tablosunun şeklini belirleyen önemli bir faktör oldu :/
(27-06-2017, 12:13)Duman : Doraemon'un Finrod'u feedlemesi oyun sonu tablosunun şeklini belirleyen önemli bir faktör oldu :/

bahanelerr
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Finrod ve Duman'ın keskin nişancı tüfeği kardeşliği bitirdi beni. Hayır, binalara tünüyorlar ellerde keskin nişancı tüfeği... 30 tur atıyorsun, birini bulmak için, tam öldürecekken arkadan başka biri çıkıyor, sırtından vuruyor. Böyle böyle 5-6 kere öldüm. Buradan onlara sesleniyorum, onları er meydanına bekliyorum. Alsınlar ellerine AR'leri SMG'leri erkek gibi dövüşsünler. >:l
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılmak isterim oyun attığınızda etiketleyin.
Ara
Bu akşam olursa şimdiden yüklemeye koyarım ben.
Ara
Bu akşam olur.
(27-06-2017, 13:31)Doraemon : Finrod ve Duman'ın keskin nişancı tüfeği kardeşliği bitirdi beni. Hayır, binalara tünüyorlar ellerde keskin nişancı tüfeği... 30 tur atıyorsun, birini bulmak için, tam öldürecekken arkadan başka biri çıkıyor, sırtından vuruyor.  Böyle böyle 5-6 kere öldüm. Buradan onlara sesleniyorum, onları er meydanına bekliyorum. Alsınlar ellerine AR'leri SMG'leri erkek gibi dövüşsünler. >:l

İkinizi aramak hariç binalarda hiç işim olmadı :/
Ara
Eğer bir 7-8 kişi toplayabilirsek asıl zevki o zaman çıkar. Carentan büyük haritadır 2-3 kişi zor bulur birbirini. Beni de ekleyebilirsiniz müsait olunca gelebilirim.
76561198032000419.png
Ara
Bende katılmak isterim hatta şimdi torrentliyorum. Bu arada bilgisayarı iyi olanlarla cod5 ve cod black ops zombies yapabiliriz.
Ara
Geleyim bakalım artık discordda cod sesli sohbet kanalı açılır
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yalnız indirecek arkadaşlara ufak bir uyarı: Her yaptığınız kurulumda kayıt dosyası oluşmuyor bilgisayarda. Bu yüzden gameranger oyunu görmeyebilir.

Ayrıca eğer multiplayere girerken "MP.exe çalışmayı durdurdu." hatası alırsanız: Bilgisayarınızdaki ses karıştırıcı kısmına sağ tıklayın orada kayıt cihazları olacak. Açılan pencereye sağ tıklayıp "Devredışı aygıtları göstere" tıklayın. Orada "Realtek" olacak onu aktifleştirin. Sorun kalmamalı bunu yaptıktan sonra.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Oda kuruldu Gameranger'da. Şifre st.
Güzel oyundu, güzel oynandı.

Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
v5jjo8.gif
[+] 2 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İsimler :/
Sic Parvis Magna
Ara
Güzel oyundu fakat sonlara doğru çok lag oldu.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.