2020 Yaz Dead by Daylight Etkinliği
Iqjf4.png

2020 Yaz Dead by Daylight Etkinliğine hoş geldiniz.

• Katılımcı sayısına göre "Survive With Friends" veya "Kill Your Friends" modlarında oynanacaktır.

• Oyunu Steam üzerinden, katılımcılar ile belirlenen saatlerde oynanacaktır.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller, videolar, içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılır.

WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum. Bir survivor main olarak tek isteğim killer'ın facecamp yapmaması :d
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
@Ragnvaldr @reddga @Henri

Yarın müsaitseniz oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın uygunum.
tTRiYax.png
Ara
Bugün saat kaç gibi oynayacağız?
tTRiYax.png
Ara
18:00'den sonra herkes uygunsa oynayabiliriz. Duruma göre öğlen de olabilir.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-06-2020, 09:48)PCOyun : 18:00'den sonra herkes uygunsa oynayabiliriz. Duruma göre öğlen de olabilir.

Ben boşum. Ne zaman müsaitseniz girebiliriz.
Ara
Birazdan oyuna girmeyi düşünüyorum. Müsaitseniz katılabilirsiniz @Ragnvaldr @Henri @reddga
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Henri @Ragnvaldr @reddga ile birkaç oyun oynadık. Oyunların hepsinde ben kaçmayı başardım ve genel olarak iyi bir performans sergiledik. Bunun en büyük etkeni uzun süredir oyunu oynamamamızdan ötürü gerileyen ranklarımızın olduğunu düşünüyorum. Görsellere ilk iletiden ulaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Kıştan bu yana ayarlarda hiçbir değişiklik yapmadım ama bugünkü oyunlarda çok fazla (2-3 saniyede bir) anlık donma ve kasma yaşadım. FPS'im iyi ve ondan kaynaklanmıyor. Özellikle wiggle ve check anlarındaki kasmalar oynayışımı aşırı derecede kötü etkiledi. Öldükten ya da kaçtıktan sonra izleyenler olduysa görmüşlerdir. Wiggle sürekli kesilirken check anlarında önceden random basmam gerekti ki çoğunda tutturamadım ve jeneratörlerin patlamasına neden oldum. Başta da dediğim gibi kıştan bu yana değişiklik yapmadım, gelen güncellemelerden midir bilmem ama performansı çöp oyunlarını iyice çöpe çevirmiş bizleri yükleme ekranında gereksiz yorum ve esprilerini görmeye zorlayan geliştirici ekibi...
Ara
@Ragnvaldr da aynı sorunu yaşıyordu vsync'i kapayarak çözmüş. Ben de kapadım ve tek başıma oynadığım oyunda bayağı rahatladım. Sen de kaparsan yardımcı olabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
(26-06-2020, 21:55)PCOyun : @Ragnvaldr da aynı sorunu yaşıyordu vsync'i kapayarak çözmüş. Ben de kapadım ve tek başıma oynadığım oyunda bayağı rahatladım. Sen de kaparsan yardımcı olabilir.

Bende kapalıydı zaten. Şimdi baktım belki açıktır, yanlış hatırlıyorumdur diye ama kapalıymış.
Ara
Bugünkü oyunlarda bende de garip kasma ve takılmalar vardı. Ayarları birçok kez değiştirmeme rağmen çözemedim. Vsync'e bakmamıştım onu deneyim.
tTRiYax.png
Ara
O zaman vsync'i açabilirsin. Aklıma başka çözüm olarak sadece çözünürlük seviyesini düşürmek geliyor %100 olan seçeneği %50 veya daha düşük yapmayı deneyebilirsin.
WhaW8Am.gif
Ara
(26-06-2020, 22:16)PCOyun : O zaman vsync'i açabilirsin. Aklıma başka çözüm olarak sadece çözünürlük seviyesini düşürmek geliyor %100 olan seçeneği %50 veya daha düşük yapmayı deneyebilirsin.

Çözünürlük %69 idi önceden. Bugün 0'a kadar düşürdüm ama tık yok.
Ara
Bu değişiklikleri yaptıktan sonra oyunu kapayıp açmak da yardımcı olabiliyor. Belki şansını google'da config arayarak deneyebilirsin ama sanırım oyunun 3.7.0 patchinden sonra çalışmıyorlardı
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün aynı saatlerde hatta müsaitseniz daha erken oynayabiliriz. Bayağı eğlenceliydi dünkü maçlar. Hazır event de varken olabildiğince oynamak gerekli.
WhaW8Am.gif
Ara
(27-06-2020, 00:14)PCOyun : Bugün aynı saatlerde hatta müsaitseniz daha erken oynayabiliriz. Bayağı eğlenceliydi dünkü maçlar. Hazır event de varken olabildiğince oynamak gerekli.

Ben 7/24 boşum. Ne zaman uygun olursanız Steam'den yazmanız yeterli. Bildirimi görünce gelirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.