2021 Kış Don't Starve Together Etkinliği
Bu akşam 20:00'da başlacağız, yukarıdaki iletide detaylardan bahsetmiştim.
Ara
@hasaneo, strategyturk discordunda sesliye giriyoruz oyun zamanı geldiğinde, dilersen oyundan iletişim açısından kopmamak için gelebilirsin. Sadece konuşulanları dinlemeniz yeterli oyun içi chat var.
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Gelmişem hemişem katılmışam etkinliğe
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png?width=821&height=462
Bu ayarlarda oda 5 dakika sonra açılacak. Cave açıldı ve haritaların boyutu huge yapıldı, başka bir ayar değiştirilmedi.

Şifre: st

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Henri
@hasaneo
@Ayro
@cemal
Ara
Katılıyorum
Ara
oda yukarıdakiyle aynı bilgilerle yeniden kuruluyor.
Ara
Screenshot_26.png

İyi oyundu. Geç katılsam da tam tarla inşaatına son anda yetiştim. Müthiş tarla yeteneklerimle koca bir orduyu bütün kış doyurdum. O esnada chesterı da gölge upgrade'i ile upgradeledim. Mor gem bulsaydık kolumdan kesip shadow sword yapabilirdim size. Sonraki oyuna artık.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Diğer oyunlarımıza kıyasla bu oyun çok daha iyi geçti. 5. turda yerleşip iyice düzenimizi oturttuktan sonra kışı sorunsuz geçirdik sayılır. Deerclops geldiğinde @kscub'un bizi örgütlemesi sayesinde iyi bir combat yaptık ve galip geldik. Ben şahsen çok eğlendim, oyunun başları biraz kordinasyon sorunu vardı ama aynı baseye geçince bu sorun ortadan kalktı diye düşünüyorum.

Yeni katılımcılar varsa gelebilirler. Ekran görüntüleri:
Basemiz ve sağda @altnkurt'un tarlası. 

Daha yakından @altnkurt'un tarlası.

Yemiş tarlamız.

Fightlardan görüntü ve oyun başı/ortası görüntüleri alamadım maalesef, almış bir arkadaş varsa atabilir.
Ara
Wendy ile kampı ararken derviş webberla ardından oduncu cemalle karşılaştım beni yuvalarına götürdüler. Güruha adapte olmaya çalışıp evcil hayaletimle kampımıza her türlü eti taşımaya başladık. Kampta herkesin görevinin olması güzeldi herkes uyum sağlayıp işlerin ucundan tutuyor bence topluluk olarak yapmamız gereken en önemli iş başımızı sokabileceğimiz güzel bir kulübedir.
[+] 3 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam genel olarak güzel bir oynanış oldu.Umarım kimseyi kırmamışımdır.
[+] 1 üye hasaneo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pazartesi gününü başka bir güne almamız gerekiyor(Hearthstone Battlegrounds günü ile çelişiyor), ya bugüne alacağız ya da Salı/Pazar gününe. Salı, Pazar veya Perşembe günü müsait olmayan birisi var mı?

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Ferreke
@Yasin Ahmet
@Henri
@hasaneo
@Ayro
@cemal
Ara
Gün farketmez. Tarla işinde de göz ucuyla biraz baktım ama çok derin mekanikler varmış. Bu şekilde sürekli seed bularak sorunsuz şekilde tarlamız devam edebilir. Ancak seedlerin yenilenmesi için çok kapsamlı bir stres mekaniğiyle başa çıkmak gerekiyormuş. Tarlayı sulamak, çok dip dibe yapmamak, aynı bitkileri yan yana dikmek ve gübrelemek gibi. Şimdilik kara düzen devam edeceğiz sanırım.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun süredir oynamamıştım oyunu, baya eğlendim bugün. Şu an oynadığım karakter de hoşuma gitti, köpeğe binip dolaşmak güzeldi.

Keşke üsteki eşyaları biraz daha etrafa yaysaydık, böyle biraz sıkışık olduk sanki.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bana da salı günü dışında diğer iki seçenek uygun.
Ara
Etkinlikten ayrılıyorum. Devam eden arkadaşlara iyi eğlenceler.
Ara
Bu gün 20:00'da toplanmayı deneyeceğiz. Eğer yeterince oyuncu gelirse oynamaya devam ederiz, eğer gelmezse Pazar günü oynarız.

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Ferreke
@Yasin Ahmet
@Henri
@hasaneo
@Ayro
@cemal
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bayağı hayalet gaming yaptım. Onur çıkınca kurduğu tuzakları kontrol edip saman topladım arada berry ve yemiş bushları olgunlaşınca onları topladım. Ne zaman infinity baltayla ağaç kessem yürüyen ağacın saldırısına uğradım ama olsun .d

20210128001043_1.jpg?width=1284&height=670
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Arkadaşlar lütfen etkinliği haftaya erteleyelim ben çalışıyorum
Ara
Herkese uygunsa oyun günlerini Çarşamba ve cuma olarak değişiyorum ya da cuma değil de cumartesi
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.