2022 Yaz Minecraft Etkinliği
@Duman @PCOyun @Aiakos @Craetus @Yasin Ahmet @Ferreke @Pharmacist @Sxario @Doraemon @Ayro

Bugün bir saat önce, saat 16.00'da açılacak sunucu.
Ara
unknown.png

Kendimizi besleyecek seviyeye ulaştık en sonunda, bunlar da iskelemden gelen balıkçıklar. Kıyı tarım, balıkçılık ve hayvancılık bölgeme ulaşan olursa lütfen talan eylemlerinden uzak dursun, ucu ucuna besliyorum kendimi.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Duman @PCOyun @Aiakos @Craetus @Yasin Ahmet @Ferreke @Pharmacist @Sxario @Doraemon @Ayro

Sunucu açıldı. Bundan sonra 16.00'da açılacak.
Ara
Hakim bir tepeye, uçurum kenarına bir kule inşa etmek istedim. İlk oyun günü ilk bir saatte temelini attım. Ertesi gün bitirdim. İlk oyun günü direkt eldeki malzeme ile giriştiğim için biraz küçük bir kule oldu. Muhtemelen etrafına yayılırız.

76561198034761601.png
[+] 4 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Craetus kafesteki ayıcık mı? Dağ ayısını nasıl hapsettin be?
Space-Background.gif
Ara
(29-08-2022, 18:19)Yasin Ahmet : @Craetus kafesteki ayıcık mı? Dağ ayısını nasıl hapsettin be?

PCOyun'un atı o :) Geçici olarak oraya koymuştuk. Kaldı orada.
76561198034761601.png
Ara
Çitlerdeki benim atım.
WhaW8Am.gif
Ara
unknown.png

Sunucunun tüm Dixie ve plebleri, birleşin! Farmlands sizi beslemek için çalışıyor, gelin katılın. Ekmek, aş, su, iş ve dahası bedava! 

-142, -254
X & Z
Space-Background.gif
Ara
unknown.png

Kömür bağışlarınız bekleniyor, 15 kömür karşılığı 1 stack dilediğiniz Ekmek/Patates/Havuç verilecek
Space-Background.gif
Ara
(30-08-2022, 17:20)Yasin Ahmet : unknown.png

Kömür bağışlarınız bekleniyor, 15 kömür karşılığı 1 stack dilediğiniz Ekmek/Patates/Havuç verilecek
Simple shops modu olsa işin kolaylaşırdı... Gerçi onun içinde kuvars gerekiyorda neyse...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
unknown.png

Güzel gölümüz, büyük bir tarım alanına ev sahipliği yaptığı için çok mutlu.
Space-Background.gif
[+] 5 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Sunucu açık. Ayrıca bugün bir etkinliğimiz olacak.
Ara
katılıyorum
Ara
Sxarion Hisarını inşa ederek boğaz üzerindeki hakimiyetimizi kurduk.

2022-09-01_18.32.48.png
[+] 4 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk etkinlik 5 dakika sonra başlıyor.

Etkinlik işleyişi:

1. Etkinlikte hayatta kalan son takım veya kişi, etkinlik esnasında topladığı eşyalara sahip olur.
  2. Etkinliği birden fazla takım veya birden fazla takımsız oyuncu kazanamaz.
  3. Etkinlik alanına block yerleştirilemez, etkinlik blockları kırılamaz.
  4. Her oyuncunun etkinlikte 3 canı vardır, başlangıçta oyunculara Iron set ve 1 adet Iron kılıç sağlanır.
  5. Etkinlik esnasında rakibe hasar vermek maksadıyla sadece kılıç, balta, yay gibi silahlar kullanılabilir. Lav kovası, TNT, çakmak gibi sıradışı silahlar kullanılamaz.
  6. Oyuncular etkinlik alanına ışınlanacak, kazanan oyuncu tekrar etkinlik alanından 0,0 koordinatına geri ışınlanacaktır.
  7. Oyuncular bu etkinlikte kazandıkları ödülleri, etkinlik sonrasında kendi takımından olmayan oyuncularla paylaşamazlar.

Etkinlik öncesi takımlar:
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bugünkü etkinliği kırmızı takım adına kazandık. Bir katılımcının lavda ölmesi sonucu kaybedilen bir yay dışında diğer tüm eserler korumamız altına alınmıştır.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
X0xl6Wgh_2022-09-02_20.42.52.png

Burayı bulduğumuzda verimsiz bir düzlüktü. İşe ilk olarak tarlamızı kurarak başladık. Her türden sebze mevye üretebilecek bir tarla inşa ettik. Daha sonra etrafı ağaçlandırma çalışmalarına giriştik. 100 adet fidanla başladığımız ağaçlandırma çalışmasına devam edeceğiz. Son olarak kulemizin inşaasına başladık ancak henüz sonuna gelemedik. Bir sonraki oyun gününde Alpgrad daha da gelişecek.
[+] 1 üye alpdb nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-09-2022, 21:08)alpdb : Burayı bulduğumuzda verimsiz bir düzlüktü. İşe ilk olarak tarlamızı kurarak başladık. Her türden sebze mevye üretebilecek bir tarla inşa ettik. Daha sonra etrafı ağaçlandırma çalışmalarına giriştik. 100 adet fidanla başladığımız ağaçlandırma çalışmasına devam edeceğiz. Son olarak kulemizin inşaasına başladık ancak henüz sonuna gelemedik. Bir sonraki oyun gününde Alpgrad daha da gelişecek.

Yatırımlarımızla rakip tarım şirketi kurulmuş, benim arazimden daha verimli bir araziye yerleşmen hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Yaşasın Farmlands!

unknown.png

Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oturma plugin'i ile boş elle slab veya stairs üzerine tıkladığınızda oturabiliyorsunuz artık. Bunun yanında etkinliklerde verilen enchantmentlı itemler tamir edilemesin diye anvil kullanmayı yasakladım, bir itemin adını değiştirmek isterseniz bana başvurun.
Ara
Yer varsa etkinliğe katılmak isterim

Kurallarda yağmalamak ve oyuncu öldürmek yasak diye bir şey yazmıyor. Acaba serbest mi? Duruma göre yağmacı rpsi yapabilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.