AAR: Imparatorluk
Evet şu ana kadar yaptığım imparatorluklardan bazıları . Daha vardı ancak fotoğraflarını bulamadım neyse başlayayım :

?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black

Sadece Danimarka PU diğer geri kalanlar bana bağlı bu oyunumda tüm Britanyayı ele geçirmiştim ancak onun ss sini bulamadım . Versiyon Art Of War'ın çıktığı versiyon . 

Bu oyunda vassal yok western olmuş bir Iroqouis var . Versiyon Art Of War'ın çıktığı versiyon . 

Bu oyunumda iranın yarısını alıp çinin yarısını da almıştım . Sanırım aşağıda görünen savaş ile aldım çini . Versiyon yine Art Of War çıkışı . 

Oynadığım en iyi oyundu . O zamanlar oyun hakkında bilgim 0 denecek kadar azdı force limit nedir onu bile bilmezdim ama böyle bir imparatorluk kurmuştum . O zamanlar koalisyon ve AE oranı daha düşüktü sanırım ondan böyle oynamışım . Versiyon Yine Art Of War çıkışı .

Dini reform yaparak büyütüp western yaptığım Inca . Teknolojide Avrupalılarla birim ancak hiç oynayasım yok . Ve western değilken 4 defa western saldırısı atlattım .  Versiyon Beta 1.13

Son gelen Beta ile basladığım Osmanlı amacı genişleme olmadığı için pek iyi gözükmeyen oyun . Kırım march . Versiyon Beta 1.13

Evet hemen hemen oynadığım en iyi oyunlar bunlar . Tabi ki çok iyi değiller zaten bende çok iyi oynamıyorum . Yeni oyun oynayıp büyütürsem burada paylaşırım .
Ara
Ironman or didn't happen :P
n20GdM.png
Ara
Ironman değil maalesef çünkü kasıyor pc . Ama hile yapmadığıma yemin edebilirim :D
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-08-2015, 21:28)Steafun : Ironman or didn't happen :P
Oyuncuların %90'ı Ironman'siz oynuyor. Achievements'lardaki en basit achievement'ın bile %10 oranında alındığından anlayabilirsin. Hile ile oynamak zaten sıkıcı ve aptalca, çoğu oyuncu her ay kasma yaşamamak için Ironman'siz oynuyor.
G0kMNN.png
Ara
(18-08-2015, 08:50)GaulTurk :
(17-08-2015, 21:28)Steafun : Ironman or didn't happen :P
Oyuncuların %90'ı Ironman'siz oynuyor. Achievements'lardaki en basit achievement'ın bile %10 oranında alındığından anlayabilirsin. Hile ile oynamak zaten sıkıcı ve aptalca, çoğu oyuncu her ay kasma yaşamamak için Ironman'siz oynuyor.

Şakaydı benim yaptığım , ciddi manada söylemedim :)
n20GdM.png
[+] 1 üye Steafun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de bilgi olsun diye yazdım =)
G0kMNN.png
Ara
Ironman lobisinin oyunlarina gelmeyelim.
Ironman'in bir geçerliliği yok bence. Ben mesela modsuz oynuyorum.
Ara
Ironman , oyunu zorda kalınca veya hata yapınca geri almadığının veya hile kullanmadığının kanıtıdır. İsteyen oynar isteyen oynamaz zaten kimsenin keyfini sorgulayacak değiliz. Ancak bana göre Ironman olan oyun daha prestijlidir. Stack-wipe yedikten sonra save load edenler yok değil.
n20GdM.png
Ara
Benim İnca'm daha büyüktü :S

(20-08-2015, 06:55)Steafun : Ironman , oyunu zorda kalınca veya hata yapınca geri almadığının veya hile kullanmadığının kanıtıdır. İsteyen oynar isteyen oynamaz zaten kimsenin keyfini sorgulayacak değiliz. Ancak bana göre Ironman olan oyun daha prestijlidir. Stack-wipe yedikten sonra save load edenler yok değil.

Orası öylede ıronmad ben oynamıyorum çünki zırt pırt save atıyor.
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
2-3 gün önce Iron-man oyuna başladım bitince atarım buraya ancak Ironman gerçekten çok kasıyor her ay 3-4 saniye bekliyorum .
Ara
070D972757C243AD9AAF12837BA34691A532FA96

Coming Soon :D
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sınırlar göz kamaştırıyor.
[+] 1 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Avusturya PU , Saksonya Vassal , Doğrudan bana bağlı değil onlar :D Ama yakında HRE'yi yok edicem o zaman hızlı bir şekilde HRE topraklarına girer düzeltirim sınırları .
Ara
Vov... :D
Ara
Daha 17. yüzyıla geldim ancak fotoğraf yayınlayayım bakalım . Still Coming Soon :D

2F0782BFA3A6BEA4EE5AB105542C4486CA3D2F7A

3ECF717FF6B146A2FCBB36AACD65AC8A446E0AAF

Birde bir soru soracağım şimdi istersem tüm HRE Elektörlerini vassallayıp HRE 'yi ele geçirebilirim . Reformlarla gidip HRE mi annexlesem yoksa direk askeri olarak mı annexlesem ? Ikisinide yapacak gücüm var
Ara
Bence Reformla hallet doğudan yardır.Reformla geliceklerse boşuna uğraşma.
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5EC6BA8EABA724B6FE6E7B63141D1AC2B6D51075

Büyük bir savaş olacak gibi
Ara
Vov...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.