Age of Empires IV - Beklentileriniz
okBa92.png

Age of Empires IV Beklentileriniz 
Bildiğiniz gibi Age of Empires IV'ün -yıllardır beklenen- duyurusu, bir hafta önce Gamescom'da gerçekleşti. Fakat oyunun hangi devirleri konu alacağı veya mekanikleri konusunda resmen hiçbir bilgi verilmedi. Sizce Age of Empires IV nasıl bir oyun olmalı, istediğiniz mekanik, "kesinlikle bu da olmalı" dediğiniz özellikler neler?
"Bana ne"li Günler
Ara
Modern zamanda geçmemeli.
Ara
Beklentim değil ancak umduğum şey hayalkırıklığı olmaması, hem oyuncular, hem de şirket açısından. Bu oyun klasik RTS oyunları arasında çok önemli, gönül ister ki ortaya güzel bir oyun çıksın ve diğer eski RTS serilerine ilham olsun, Warcraft 4 görelim, Age of Mythology 2 görelim.
Per aspera ad astra.
harita da kaynak toplayalımi temsili bir endüstri olsun, ama COH serisinde ki kadar ayrıntılı bir fizik etkileşimi olsun (örn: tankların zırh kuşağının gelen mermiye göre tepkisi)
Ara
(05-09-2017, 03:13)napolyon94 :  harita da kaynak toplayalımi temsili bir endüstri olsun, ama COH serisinde ki kadar ayrıntılı bir fizik etkileşimi olsun (örn: tankların zırh kuşağının gelen mermiye göre tepkisi)

O zmn direk COH yapsınlar.
Ara
Modern zamanda geçmesin. İkinci oyunun üzerine güzel şeyler ekleyip çıkarsalar da razıyım.
[+] 1 üye strateggy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Grafikleri çokca geliştirmekten çok oyunun mekaniklerine odaklanırlarsa çok iyi olabilir. Belki diplomasi falan da eklenebilir.
Ara
AOE2 yi geliştirsinler bence
Ara
Aoe 3 grafiklerinde aoe 2. Tüm beklentim bu kadar. Ama nedense o da olmayacakmış gibi hissediyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.