Anakonu: Microsoft Xbox
#21
Her ne kadar yeni mimari ve GDDR6'ya geçilmiş olsa da Series S'in kağıt üstündeki bu değerlerle 2K 120 fps oyun deneyimi sunacağına inanmıyorum. Gücü yettiğinde, Ori seviyesindeki oyunlarda vs. olabilir.

İşlemciden kısılmamış olmasının sebebi Series S'in kendinden ziyade geliştiricilerin Series X'te kısıtlanmasını engellemek için.

Edit: Bahsetmeyi unutmuşum, evet en azından One X gücünde olmalıydı yorumum yanlış olmuş. Güncel mimariyle birlikte muhtemelen hemen hemen One X gücünde.
Ara
Cevapla
#22
Yeni nesil Xbox konsollarının Türkiye fiyatları açıklandı.

Görsel

Görsel
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#23
Eurodan hesaplayınca hemen hemen aracı kârı yok seviyesinde fiyatlar ama dolardan hesaplayınca pahalı.
Ara
Cevapla
#24
Fiyatlar siteden kaldırılmış.
Ara
Cevapla
#25
500 dolar üzerine bir 500 dolar daha öde kampanyası olmuş Türkler için.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Cevapla
#26
Türkiye'de satış bölgesi olarak "Euro" olarak ele alınıyor. Birçok ürün Euro üzerinden satılıyor yani... Duyduğum kadarıyla 1 ekim ile birlikte bilgisayar ve konsollar gibi teknolojik aletlerden alınan Özel Tüketim Vergisi azalacak. Bundan dolayı çekmiş olabilirler.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.