Anakonu: Spotify
Görsel

Spotify'a dair haberler, paylaşımlar, tartışmalar.
hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu yılki Wrapped'dan:

Görsel

Görsel
WhaW8Am.gif
Ara
@PCOyun, paylaştığın görselleri nereden aldın? Bilgisayarda tarayıcıdan girdiğimde telefon Spotify uygulamasına yönlendiriyor.
76561198034761601.png
Ara
Bu yılın listesine ulaşmanın tek yolu telefon uygulaması maalesef. Telefondan izlerken "Hikayeyi Paylaş" diyerek Discord'a vs atarsan preview olarak görsellere ulaşabilirsin.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet ben yazmadan Ayro cevap vermiş. Discorda yolladım ben de öyle aldım.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bunlar da benim 2020 wrapimden. Büyük ihtimal 2021'de J-Rock'u #1'de göreceğim.

Görsel

Görsel
hby6qc.gif
Ara
Paylaşmamam akıl sağlığınız açısından daha iyi olabilir :xd: .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 3 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ayrodan görünce bunu ekleyeyim dedim. Seneye K-Pop 1. sırada olacak benim de muhtemelen.

Görsel
WhaW8Am.gif
Ara
Bu sene baya az dinlemişim. Geçen senelerde 30bin dakika civarlarındaydı.

Görsel

Görsel
76561198034761601.png
Ara
Ben youtube üzerinden de bayağı müzik dinliyorum. Ondan bölünüyordur rakamlar.
WhaW8Am.gif
Ara
xas.png

Spotify Epic Games'e gelmiş.
Ara
Herhangi bir ek özelliği yok. Spotify sitesinden indirmek yerine Epic'ten indiriyorsunuz o kadar. Hatta Epic Games açık kalacağı için eksisi bile olabilir.
Ara
Ücretsiz versiyon olduğunu tahmin ediyorum, o yüzden pek bir şey ifade etmiyor. Zaten direkt bilgisayara indirebiliyor ya da windows 10 kullanıyorsanız microsoft store üzerinden edinebiliyordunuz. Premium hesabınız varsa da PC'de pek bir önem arz etmiyor çünkü mobildekinin aksine kısıtlamalar PC'de yok. Sadece offline dinleme yok ve reklamlar var.
WhaW8Am.gif
Ara
https://pudding.cool/2020/12/judge-my-spotify/

Spotify'da dinlediğiniz müziklere göre müzik zevkinizi ölçen bir aygıt. Benim 4-5 yıl önce dinlediğim şarkıları gösterip zevkimle dalga geçtiği için hiç beğenmedim.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PCOyun, az önce ben de denedim. Yapay zekanın yazdığı şeyler beynimde bir takım kansere yol açtı.

Ara
@Ayro , bu afişler nereden oluyor?
Ara
(13-01-2021, 18:41)Eladorr : @Ayro , bu afişler nereden oluyor?

Çıktığı hafta telefon uygulasında hemen anasayfada bulunabiliyordu ama şu an ulaşılabilir mi bilmiyorum.
hby6qc.gif
Ara
(13-01-2021, 19:52)Ayro :
(13-01-2021, 18:41)Eladorr : @Ayro , bu afişler nereden oluyor?

Çıktığı hafta telefon uygulasında hemen anasayfada bulunabiliyordu ama şu an ulaşılabilir mi bilmiyorum.

Galiba yok. Az önce baya baktım ama bulamadım. Yıl sonlarında çıkıyor sanırım. Keşke daha önce baksaydım.
Ara
Birkaç yıldır Spotify premium kullanıyorum ama Deezer'a geçmeyi düşünüyorum daha yüksek ses kalitesi için. İkisini de kullanmış olup karşılaştırma yapabilecek biri var mı?
Ara
Şahsen kullanmadım ama bundan on sene önce arkadaşım kullanıyordu. O dönem kütüphanenin yeterince geniş olmamasından ve ses kalitesinden ötürü spotify'a geçmişti. Şimdi kütüphane kısmını toparladılarsa kötü bir alternatif olmayabilir ama şahsen mevcut listelerimden vazgeçip başka bir müzik platformuna geçmem.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.