Animasyon: Arcane (2021)
Ben de en sevdiğim sahneyi paylaşayım:

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Az önce 3. bölümü izledim.
tTRiYax.png
Ara
Bugün izleyip bitirdim. İlk sahneler sanırım steampunk ve grafikler nedeniyle Dishonored'ı hatırlattı. Onun dışında güzeldi. Bazı klişelerle oynaması hoşuma gitti. Tanıttığı neredeyse her karakter karakter gibi hissettiriyordu ve ana materyale hakim olmasam da dünya oldukça hoşuma gitti. Tabi bazı sahneleri Eline hayatında silah almamış bilim adamının çekiçle süper askerleri bir bir harcaması ve aynı sahnede yanlışlıkla öldürdüğü çocuklardan birinin kimya baronlarından birinin çocuğu çıkmasını zorlama buldum. Yine de ortalamanın oldukça üstünde, güzel bir animasyondu. İkinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
Ara
(20-01-2022, 01:32)Onur34 : Bugün izleyip bitirdim. İlk sahneler sanırım steampunk ve grafikler nedeniyle Dishonored'ı hatırlattı. Onun dışında güzeldi. Bazı klişelerle oynaması hoşuma gitti. Tanıttığı neredeyse her karakter karakter gibi hissettiriyordu ve ana materyale hakim olmasam da dünya oldukça hoşuma gitti. Tabi bazı sahneleri Eline hayatında silah almamış bilim adamının çekiçle süper askerleri bir bir harcaması ve aynı sahnede yanlışlıkla öldürdüğü çocuklardan birinin kimya baronlarından birinin çocuğu çıkmasını zorlama buldum. Yine de ortalamanın oldukça üstünde, güzel bir animasyondu. İkinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

Şöyle ki Jayce'in ailesinin demircilikle uğraştığını söylediği bir diyalog vardı. Jayce'in silah olarak çekici seçmesinin sebeplerinden biri de bu geçmişi. Çocukken eline bir çok kez çekiç aldığı ve babasıyla birlikte çalıştığı da muhtemel. Dizide de demir ocağında hextech teknolojilerinin metal kısımlarını kendisinin ürettiğini görmüştük. Kendisi de bayağı formda ve kaslı bir birey olduğu için çekiç savurmak da zorlanmasını beklemiyordum. Attığı enerji toplarına gelirsek aim'inin çok kötü olduğu ve eline hiç silah almadığı aşikar :) Kimya baronun çocuğunun orada çalışmasının ise Silco'nun isteği olduğunu düşünüyorum. Silco'nun o çocuğu annesine karşı koz olarak kullanabileceğine dair bir diyalog yine filmde geçiyordu. Yani Silco'nun çocuğu elinin ulaşabileceği bir yerde tutmak istemesinden dolayı madenlerde çalıştırıyor olduğunu düşünüyorum. Kimya baronu kadın da bunu bir nevi sadakatinin kaporası olarak kabul etmiştir. Ki etmeme gibi bir lüksü olduğunu da sanmıyorum.
Ara
Sonunda bitirebildim.
tTRiYax.png
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 3 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Arcane Bridging the Rift'tin 1. bölümünde bahsedilen animasyon testlerinden biri paylaşılmış.
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün Reddit'te AMA var.

arcaneshow_20221108_134349_1.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
İkinci sezon 2024'ün 4. çeyreğinde geliyormuş.
WhaW8Am.gif
[+] 3 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Daha çok varmış ama ilk sezon gibi sağlam olacaksa beklenir.
tTRiYax.png
Ara
2. Sezonun 2024 Kasım ayında çıkacağı duyuruldu ufak bir teaserla birlikte.

76561198264261483.png
[+] 3 üye Fe_oxay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zaten bu tarih bir Çin sunumunda paylaşıldığından ve bu medyaya sızdırıldığından paylaşmıştım fakat 4. çeyreği daha da daraltması iyi olmuş. Yine de önümüzde bir sene var, umarım hayal kırıklığına uğratmaz.

(01-09-2023, 17:57)PCOyun : İkinci sezon 2024'ün 4. çeyreğinde geliyormuş.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 4 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.