Animasyon: Avatar: The Last Airbender (2005)
gO5RQ0.png
Avatar: The Last Airbender Amerikan yapımı 3 sezonluk animasyon dizisi.
Bölüm başı 23 dakikadır, toplam 61 bölüm içerir, diziyle ilgili paylaşım ve sohbet bu konu altında yeralır.

[+] 8 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İzleyin, çocuklarınıza da izletin. Çok güzel bir seridir, şu yaşımda bile bayılırım. Devam serisi için bkz. Legend of Korra. Bunun dışında korra ve aang arasında geçen zamanı da çizgi roman olarak anlatıyorlar.
[+] 2 üye Sylvanas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kalbe dokunması ve güzel mesajlar vermesi yanı sıra esprileri ve heyecanıyla da oldukça izlenesi bir çizgi dizidir.
Ara
tTRiYax.png
Ara
Netflix'den tekrar izlemeye başladım. TV'de zamanında dublajlı izlemiştim, şimdi orijinal dil de sesler tanıdık geliyor zamanında dublajı orijinale yakın yapılmış.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 2 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu diziyi alt yazılı ve dublajlı olarak 10 kez izlemişimdir; bence oldukça farklı. Dublajda Aang'in çocuk yönü daha belirgin, orijinal dilindeki sesi yetişkine daha yakın; diğer tüm karakterlerin sesleri farklı. Dil seçeneğini değiştirdiğim her seferinde alışmakta zorluk çekmiştim. Bu arada üzerinden yıllar geçmesine rağmen her karesini hatırlıyor olabilirim. İlk izlediğimde en sıkıcı gelen bölüm 'Zuko Alone' du; daha sonra en sevdiğim bölüm oldu.
[+] 1 üye Kierkegaard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bir ara tekrar izlemeyi istediğim bir seri. Korra hariç Korra'yı sevemedim hiç.
Ara
Yine esas oğlanla esas kız ne zaman kavuşacak diye izlediğim bir başka yapım. Karantina tatilinde boş kalınca ben de başladım. 2. sezondayım şuan. Güzel çizgi film.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Netflix'de izleyecek başka 20 dk civarı eğlenceli dizi bulamadığımızdan mütevellit kahvaltı ve yemek sırasında hanımla tekrar başladığım çizgi dizi. En son lisedeyken ara ara izlemiştim. Aksiyon dolu olduğu kadar da çokça komik sahne barındırıyor. Ayrıca element bükme fikri de çok başarılı. Konu bütünlüğü açısından Avatar Aang gelene kadar ulusların geçmişinden intro dışında daha fazla bahsetmelerini beklerdim. Belki ileriki bölümlerde değinilecektir. Severek izliyoruz.
Ara
Uzun zamandır izlemeyi planlıyordum ve az önce bitirdim.

IbnE9P2.gif
[+] 7 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Leaves From the Vine :Leaves from the vine
Falling so slow
Like fragile tiny shells
Drifting in the foam

Little soldier boy
Come marching home
Brave soldier boy
Comes marching home
IbnE9P2.gif
[+] 4 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
Nickelodeon ATLA pilot bölümünü birkaç gün önceki bir Twitch yayınında göstermiş. Bölümü izlemek için: https://m.twitch.tv/videos/710358517

Bölüm 43:22'de başlıyor.

Link kırılmış. Buradan izleyebilirsiniz:

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
keşke çizgi roman kısımlarıda çizgi serisi olsa diyorum aklıma geldikçe
Ara

IbnE9P2.gif
Ara
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel
IbnE9P2.gif
[+] 7 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.