Animasyon: Rick and Morty (2013)
5. sezon başladı.
Ara
Şu günlerde izleyecek bir şey bulamadığımdan sonunda başlayabildim ve bugün ilk sezonu bitirdim. Muhtemelen yapılan referansların yarısından fazlasını kaçırıyorum. Ona rağmen hoşuma gitti. İlk birkaç bölüm +18 Gravity Falls izliyormuşum izlenimi verdi ama ondan çok daha farklı olduğunu anlamam uzun sürmedi.
tTRiYax.png
Ara
3. sezona başladım.
tTRiYax.png
Ara
https://www.whats-on-netflix.com/leaving...gust-2022/

Rick and Morty, 12 Ağustos'ta içinde Türkiye'nin de olduğu birkaç ülkede Netflix'ten kaldırılıyormuş. Normalde haftada 2-3 bölüm rahat rahat izlerken şimdi kalan tüm bölümleri bitirebilmek için günde 2 bölüm izlemem gerekecek.
tTRiYax.png
Ara
Sizce başlayıp izlemeli miyim ?
Ara
(18-07-2022, 15:28)PcTavsani : Sizce başlayıp izlemeli miyim ?

İnternette abartıldığı kadar yok ama güzel dizi. İzle bence.
Ara
Sezon 5'in finalini şimdi izledim ve beynim cidden yandı. Bunda son 3 haftadır her gün en az bir bölüm Rick and Morty izlememin de etkisi var ama final de az değildi.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Neredeyse tüm sorularımı yanıtladı.
tTRiYax.png
Ara

6. sezon 4 Eylül'de başlıyor.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yayınlanacağı bir platform var mı? Netflixten çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Ara
HBO Max'da olacakmış ama o Türkiye'de yoktu sanırım. Netflix'ten 12 Ağustos'ta kaldırılacağı haberi vardı ama Türkiye için kesin mi bilmiyorum. Artık bekleyip göreceğiz.
tTRiYax.png
Ara
(07-08-2022, 16:25)reddga : HBO Max'da olacakmış ama o Türkiye'de yoktu sanırım. Netflix'ten 12 Ağustos'ta kaldırılacağı haberi vardı ama Türkiye için kesin mi bilmiyorum. Artık bekleyip göreceğiz.

HBO Max kapatılıp Discovery+ ile birleşip yeni bir platform olarak gelecek. Discovery+ türkiyede varsa eğer onun yerine geçecek olan platformda burada izlenebilir ama o ne zaman gelecek bilgim yok. Rick and Morty yayınlanır biter o zamana heralde ama bir sonraki sezonuna olabilir.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tTRiYax.png
Ara
6. sezonu güzel başladı, en iyilerinden olabilir.
Ara
Bundan önceki 1-2 sezonda kalitede düşüş vardı ama 6. sezon ile tekrar ilk sezonlardaki haline geri dönmüş. Jerry'nin karakterini de düzgün yapabilmişler sonunda.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son 4 bölümden önce 1.5 aylık ara verilmiş. Çok da güzel gidiyordu.
Ara
Netflix sayfasında 6. sezonun 1 Aralık'ta yayınlanacağı yazılmış.
tTRiYax.png
Ara
6. sezon Netflix'e geldi.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Roiland ile yollar ayrılmış, DM'den taciz deniyor.
(25-01-2023, 06:20)Duman : Roiland ile yollar ayrılmış, DM'den taciz deniyor.

Aile içi şiddetten davası var, bu Twitter mesajları da o haberden sonra çıktı. En son bir podcast ortaya çıkmıştı, onda da 13 14 yaşındaki kızlar hakkında konuşuyordu.

Son sezonu en iyi sezonlardan biriydi ki Roiland'ın bunda pek bir katkısı yok. Yeni sesler içinse ne yapacaklarını bilmiyorum. Sesleri benzer tutmaya karar vermezlerse Seth MacFarlane'i alsınlar, komik olur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.