Animasyon: Rick and Morty (2013)
latest?cb=20160907114210
Rick and Morty ile ilgili iletiler bu konuya atılır.
Dün başladım an itibariyle 3. bölümü bitirdim. Genel olarak South Park kadar olmasa da absürt (en azından bizim toplumumuz için) esprilere sahip. Kadrosu çok iyi, Chris Parnell özellikle. 3. bölümde de John Oliver vardı.
3. sezonu merakla bekliyorum. 14 bölüm olması bekleniyor ve 2016 sonlarına doğru gelecekmiş.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Dün Youtube kanalımız için internetimi feda ettiğim saatlerde 1. sezonunu bitirdim. 1. sezonun 8. bölümü çok kaliteliydi bence. Onun dışında giriş ekranında Dan Harmon ismi tanıdık geldi ve tahmin ettiğim gibi Community'nin yapımcısıymış kendisi.

Ufak bir araştırma yaptım Rick and Morty ile ilgili, normalde Geleceğe Dönüş filminin bir parodisi olan Doc and Marty'den geliyormuş.
South Park + olduğu söyleniyor, başlamayı düşünüyorum.
Cennetle savaşıp yenik düşen beyaz şeytan, neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini cennete kaybeden şeytan, neden hala uluyor? 
Ara
Bayağı güzeldir öneririm.
Ov Rick and Morty alırım bi dal :)
Geekyapar isimli güzel insanların baya bir övmesi sonucu kenara not etmiştim.Geçenler de başlayıp 1 gün içinde hepsini izleyince kendimi kötü hissettim keşke yavaş yavaş izleseymişim.Senaryonun absürd olmasına takılmayınız kesinlikle izlemelisiniz.Bu arada favori bölümüm "Rick Potion", favori karakterim de Jerry :D
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
[+] 1 üye Aragramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Baya güzel animasyon. Hızlı izlemekte sakınca yok kendini tekrar tekrar izletiyor.
Ara
Çok güzel bi çizgi dizi. Hem eğlenceli hem içinde mesajlar taşıyor. Herkese öneririm. Bölümler 20dk çerez gibi gidiyor dizi :)
Ara
Ben komedi beklentisiyle başladım diziye, 4 bölüm seyrettim fakat çizgi-dizi güzel olmasına rağmen komedi açısından beklentimi karşılayamadı.

En son Rick'in "Morty..., Morty..., Morty..." diye kekelemelerine dayanamadım ve bıraktım :) malesef biraz sinir bozucu her 3 kelimesinden birinin Morty olması.
Ara
Birinci sezon sonlarına doğru düzene sokuyorlar kekelemeleri.
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Ara
Yeni sezon dün başlamış.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Sadece ilk bölüm ama, diğerleri daha sonra gelicekmiş.
Ara
Çok çabuk malum ortamlara düşüyor, az önce izledim her zamanki gibi mükemmel bir kurgu
Ara
Sezonun geri kalanı yazın çıkacakmış.
2. ve 3. bölümü dün izledim, 3. bölüm güzeldi.

7. bölümün sonunda çalan parça.
. sezon . bölümden dolayı artık izlemekten çekiniyorum. Fobisi olanlar için uyarı neden koymazlar böyle bölümlere:(
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.