Anime: 86 (2021)
Görsel

Myanimelist

Aksiyon, Ordu, Meka, Drama

San Magnolia Cumhuriyeti'ne göre Giadan İmparatorluğu'na karşı verdikleri savaşta tek bir kayıp bile verilmedi ancak bu bir propagandadan başka bir şey değildi. Cumhuriyet'in ilk seksen beş sektöründe yaşayan beyaz saçlı Albalar duvarların arkasında rahat içinde yaşarken farklı görünüşe sahip olanlar gizli olan seksen altıncı sektörde tutuluyordu.Ordu içinde "Seksen Altı" olarak adlandırılan bu vatandaşlar başlarındaki "Terbiyeci" komutasında, imparatorluğun "Lejyon" adı verilen otonom robotlarından oluşan ordusuyla savaşmaya zorlanmaktalar.

hby6qc.gif
Ara
İlk sezon işleyiş olarak çok yüzeysel giderken finale doğru birkaç bölümde güzelleşti ikinci sezon ise fena değil güzel devam ediyor tavsiye ederim
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Son 2 bölüm ertelenmişti. Geçen hafta 11 bugün de 12. bölüm geldi. 24 Bölüm güzel bir maceraydı, başka sezonların geleceğine pek inanmıyorum ama animenin bitişi tatmin ediciydi en azından. Mecha olduğuna bakıp da izlememezlik etmeyin.

hby6qc.gif
Ara
İlgilenenler için son 2 bölümün gelmesiyle ikinci sezon finali yapıldı. Ben izlemedim fakat listemde ki bir Mecha olmasından çekiniyordum ama yorumlar çok iyi olduğu için bir bakacağım.

Edit: Dün itibariyle animeyi bitirmiş bulunmaktayım. Beklentimin çok önüne geçen çok hoş bir anime oldu.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.