Anime Sohbet
One Punch Man eğlenceli bir animeye benziyor, ilk bölümünü izledim bayağı absürt komedi içeriğe sahip gibi.
One Punch Man cidden güzel anime.İnsanın izledikçe izleyesi geliyor. :D Bu arada "Maoyuu Maou Yuusha" güzel bir anime bana göre, değişik bir konusu var.
Ara
One Piece, Elfen Lied, Naruto, Attack on Titan, Gintama, High School DxD, Durarara, Baccano, Magi, No Game No Life, Blood Lad, Fairy Tail, Full Metal Alchemist, Beelzebub, Ao no Exorcist, Steins;Gate, Hunter x Hunter, Oni ChiChi, Kissxsis, SAO.

Bazı adını unuttuklarım var. Yukarıda yazdıklarımın çoğunu bitirdim, bitirmediklerimde ya hala devam edenler ya da ben anime izlemeyi bıraktığımda devam edip şuan bitmiş olanlardır. Çoğunun paralel serisi veya başka bir isimle çıkmış serileri var onları yazmaya gerek duymadım. Şu izlediğim 20 civarı animeden en güzeli bana göre "Ao no Exorcist" isimli anime, gerisi gereksiz. Zaten animenin kendisi gereksiz, zaman kaybı bir şey orası ayrı...
Ara
One Punch Man'in az önce 12. bölümünü izledim, bölüm bayağı iyiydi sanırım sezon finali yaptılar. Bu kadar kısa süren sezonlara sahip animeler insanları manga okumaya itiyor.
One Punch Man gerçekten başarılı ben gintama gibi çereksizlik bir anime olacağını düşünüyordum mesela rasgele bir bölüm açıp izleyebileceğimiz ama hemen bitmesi şaşırttı. Tabi hiç bir şey One Piece kadar olamaz.
Ara
(22-12-2015, 21:34)Duman : One Punch Man'in az önce 12. bölümünü izledim, bölüm bayağı iyiydi sanırım sezon finali yaptılar. Bu kadar kısa süren sezonlara sahip animeler insanları manga okumaya itiyor.

Bir yerde anime sezonlarının aslında 3 ay olduğunu duymuştum. Kill la Kill filan 2 sezon oluyor sanırım o zaman :P .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
(22-12-2015, 21:34)Duman : One Punch Man'in az önce 12. bölümünü izledim, bölüm bayağı iyiydi sanırım sezon finali yaptılar. Bu kadar kısa süren sezonlara sahip animeler insanları manga okumaya itiyor.

Sezon finalinden 2 bölüm önce merakımdan mangasını okudum finalin tadını kaçırdım ama genede güzeldi...
Ara
Attack on titanın yeni sezonu ne zaman gelecek bilen varmı sezonu beklerken yaşlılıktan ölecem
Ara
Tamam animeyi, mangayı sevdiğim söylenemez. Zaten hep garip bulmuşumdur böyle şeyleri. En ciddi durumda bile aşırı renkli ve caf caflı oluyorlar her yerde bir renk bir ışık bir cisim fışkırır. Ekran ağzına kadar grafikle dolar. Japonlar işte. Ama söylemek istediğim bir şey var "Berserk"in mangası güzelmiş.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anime & Manga bölümüne özel tema yapmak lazım. Özel forum logosu bile olabilir.
Hattâ öyle şeyler yapabilen olursa forumun moe antropomorfizmini de yapsa iyi olur :P .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şuan yayınlanan Boku dake ga inai machi yi tavsiye ediyorum. Başlangıcı güzel ancak ileride sıkıcak gibi duran animelerden. Bakalım neler olacak :)
Belki de gök itiyor...
[+] 1 üye Anaksimander nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Baya iyi anime o ya katil öğretmen bence ama bakalım
[+] 2 üye Felixia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanıyorum onun ilk bölümünü indirdim 2 gün önce ama başlayamadım hala.
(19-02-2016, 17:49)Felixia : Baya iyi anime o ya katil öğretmen bence ama bakalım

Belki de gök itiyor...
Ara
Belli olmaz yine yorumlarda katilin kendisi olabiliceği falanda yazıyodu ama öğretmen gibi :D
Ara
(19-02-2016, 19:59)Felixia : Belli olmaz yine yorumlarda katilin kendisi olabiliceği falanda yazıyodu ama öğretmen gibi :D

bence katil kendisi  hapse girip çıldıracak hapisteyken bedenle zamanda yolculuk yapmayı öğrenecek bence... veya şı birileri spoiler yazmıştıya disqusa mangadan öğretmende olabilir
Ara
Haikyuu! nun son bölümünü çok beğendim bakalım 3. sette neler olacak :D Çok saçma ve abartılı sahneler yok diye düşünüyorum bazı spor animelerine göre bakacak olursak. izlemeyen herkese tavsiye ediyorum.

Son bölümde sonunda kendini gösteren, beyin yakan taktikleriyle yeni smaç serviscimiz yamaguchi de akıyor :D
Belki de gök itiyor...
Ara
[+] 2 üye Felixia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İşte bunlar hep spoiler.

Anime / Manga bölümüne bu animelerle ilgili konular açılabilir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.