Anime: The Pet Girl of Sakurasou (2012)
Görsel

MyAnimeList
Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2012

Sakurasou, Suimei Üniversitesi'nin lise kısmının bir yurdudur. Okulun en tuhaf, sorunlu öğrencilerine ev sahipliği yapar.

Oyuncular
Ai Kayana - Mashiro Shiina
Yoshitsugu Matsuoka - Sorata Kanda
Mari Nakatsu - Nanami Aoyama
Yui Horie - Ryuunosuke Akasaka
Natsumi Takamori - Misaki Kamiigusa
Takahiro Sakurai - Jin Mitaka

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Genel olarak aynı tempoyu koruyup yerinde gülmelik, yerinde sempati duymalık zevkli bir animeydi. Asıl olay sanki kendi iradesi yokmuş gibi en basit şeyde bile yardıma ihtiyaç duyan "Pet Girl" Mashiro Shiina etrafında dönüyor ve genel olarak da aynı tempoyu sonuna kadar koruyor.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Aklımda sadece şu kısmı kalmış:

Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oreimo'dan sonra başladığım bu animeyi forumda görmek garip hissettirdi. Benim yorumum iyi bir anime olduğu, yani izlerken vaktimin boşa gittiğini hissetmiyorum en azından. (Böyle dedim ama Oreimo'da da bunu hissetmedim gerçi)
Spoiler yemek istemiyorum ama animede Sakurasou'yu niye beğenmiyorlar anlamadım, imkanları iyi, kirası düşük, içindekilerde kafa kişiler. Kedilerede izin veriyorlar.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.