Bugün Ne Oynadınız ?
#1
Bu aralar pek oynayacak oyun bulamıyorum. Sizin hangi oyunlarla vakit geçirdiğinizi merak ettim. Ben bugün FM 20 ve KARDS oynadım.
Ara
Cevapla
#2
Bugünlerde Factorio oynuyorum. Güzel sardı. Bugün mp kapsamında Imperator Rome oynadım.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Dün Fallout: New Vegas oynadım, bayağı güzeldi eğer oynayacak oyun bulamıyorsan ona bakabilirsin.
"The duty of the man who investigates the writings of scientists, if learning the truth is his goal, is to make himself an enemy of all that he reads, and, applying his mind to the core and margins of its content, attack it from every side. he should also suspect himself as he performs his critical examination of it, so that he may avoid falling into either prejudice or leniency."
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
Bu ara TW:Rome 2 Cumhuriyetin Yükselişi DLC si İnsürbiya oynuyorum belki 2 hafta sonra Subnautica Below Zero oynarım.
tenor.gif
Ara
Cevapla
#5
Morrowind oynuyorum ve bir dizi teknik sıkıntı ile oyunla ilgili yaşadığım ufak hayal kırıklıklarına rağmen devam ediyorum.
Ara
Cevapla
#6
En son birkaç hafta önce lol oynadım, o zamandan beri de oyun oynamıyorum. Oyun oynarsam muhtemelen yine lol oynayacağım. Uzun süredir ilgimi çeken, farklı bir şey yok. Lol gibi oyunlar zaman öldürmek için birebir oluyor.
Ara
Cevapla
#7
ever hood
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.