CK2 - Hanedanlarınız
769 baslangicinda Ragnar`in babasi Sigmur ile basladim. Oldukca eglenceliydi.Dini hemen reforme etmeme ragmen tribalden feudala cok yeni dondum sebebi de tribal-feudal gecisi esnasinda oldukca buyuk bir guc kaybi olmasi.


Aslinda Great Holy War cagini tetiklemek icin Roma`yi da almistim ama nasil olduysa bagimsiz olmus. Feudala gecip biraz daha oynadiktan sonra tum hedeflerime ulastigim icin biraktim.


24fzhn4.jpgBu da suana kadar yaptigim en iyi karakter herhalde. Bununla Warrior lodge`dan bloodline kurmayi da basardik.

2q36anm.jpg


Akdenizde bildigin korsancilik oynadim. Roma,Istanbul,Venedik hicbiri viking akinindan kurtulamadilar.


2n031wg.png


28jfh1z.jpg
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
(Dün, 16:26)Sezar : Roma`yi da almistim ama nasil olduysa bagimsiz olmus.

Vikingler CKII'deki oynanışı en zevkli karakterler. Güzel oyun olmuş. Roma'nın bağımsız olmasıysa Exclave Independence ayarından dolayı olsa gerek. Veya eventle falan Papa toprağını geri istemiştir.
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.