CK3 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Ispanya'da mozarabic bir din ile oynuyorum, nedense katolik yerleri kendi dinime ceviremiyorum. Bunu nasil halledebilirim.

unknown.png
Ara
(09-08-2022, 20:51)Sezar : Ispanya'da mozarabic bir din ile oynuyorum, nedense katolik yerleri kendi dinime ceviremiyorum. Bunu nasil halledebilirim.

unknown.png
O bölgedeki mezhep tolere edilmiş diyor. Tolere edildiği için çeviremezsin
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Munster oynuyorum. Eşimin fransa üzerine strong claimi var. Bu potansiyel varise geçer mi?
Ara
Geçer.
(11-08-2022, 18:13)Duman : Geçer.
İyi o zaman... Mükemmel... Hehehehe...
Ara
Bu haçlılar kaç yılda bir oluyordu?(Küdüs'ü kazandığımız durumda )
Ara
Elevate the Kingdom of Mann & the Isles' i kurmaya çalışıyorum ama bir türlü gerekli prestij seviyesini sağlayamıyorum (The Living Legend Level of Fame)

Bu prestij seviyesine gelmek için verebileceğiniz taktikler var mı?

Ayrıca Viking özelliğini nasıl alırım? Kurmak için bu özelliğe de ihtiyacım var da.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Hükümdar ile yağma yaparak Viking özelliğini alabilirsin. Onun dışında yağma ve savaşlar ile şöhret seviyesi yükseltilebilir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-08-2022, 18:06)PCOyun : Hükümdar ile yağma yaparak Viking özelliğini alabilirsin. Onun dışında yağma ve savaşlar ile şöhret seviyesi yükseltilebilir.

Dediğiniz teorikte doğru, haklısın. Ama pratikte yapmak mümkün mü? Ben beceremiyorum. Belki de daha da agresif olmam lazım.
Ara
Pratikte de mümkün. Daha agresif olmak gerekebilir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teşekkürler.
Ara
hibrit kültürde unvan isimleri neye göre seçiliyor bilen var mı? örnek olarak nors için jarl x kültürü için dük dersek ve ben hibrit kültürdeki tüm karakterlerin dük olarak anılmasını istiyorsam hibritlerken ne yapmam gerekir?
t8nubAh.gif
Ara
(22-08-2022, 11:52)Val Thorne : hibrit kültürde unvan isimleri neye göre seçiliyor bilen var mı? örnek olarak nors için jarl x kültürü için dük dersek ve ben hibrit kültürdeki tüm karakterlerin dük olarak anılmasını istiyorsam hibritlerken ne yapmam gerekir?
Hibritleme ekranındaki sekmelerden birinde ünvan seçme vardı galiba?
Ara
Varis belirlemenin artısı var mı?
Ara
Eğer en büyük oğlunun başa geçmesi yasasını kullanıyorsan yetenekli veya yeteneksiz fark etmeksizin soydaki en yaşlı kişi başa geçer. Bu durumda varis belirlemek gayet işlevsel bu sayede en yetenkli oğlunu başa geçirebilirsin.
Ara
Ck3 ü arkadaşımla oynamak istiyorum ama hesap açmama gerekiyor şifre doğru şekilde giriyorum ama bilinmeyen hata veriyor yardımcı olabilir misiniz?
Ara
merhaba agot modu çıkana kadar oyalanıcak bir mod arıyordum böyle bir mod buldum deneyen varsa önerir misiniz?
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2326030123
t8nubAh.gif
Ara
Arkadaşlar Blood Eagle başarımının şartları neler acaba?
Ara
(12-09-2022, 17:10)Semavi7 : Arkadaşlar Blood Eagle başarımının şartları neler acaba?

https://forum.strategyturk.com/konu-ck3-basarim-rehberi

unknown.png
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-09-2022, 23:08)elefsar :
(12-09-2022, 17:10)Semavi7 : Arkadaşlar Blood Eagle başarımının şartları neler acaba?

https://forum.strategyturk.com/konu-ck3-basarim-rehberi

unknown.png
Ragnarr Lothbrok'un çocuklarından biriyle başlayıp Britanya adalarını fethedin.
Peki çocuk yaşamalımı yoksa ragnarın torunlarıda olabiliyor mu?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.