Çocukken Hangi Ünlü ve Filmine Hayrandınız?
Ben Harry Potterciyim.
Halada seviyorum.
Kitap ve filmlerini bitirdim.Sadece lanetli cocugu okumadım. Filminin cıkacagına hala inaniyorum.. :)
Bu yüzden bazı yerleri sürpriz olsun diye okumadım.
Koyu Emmacıyım.  Eminim herkes benim gibi hayrandır..
Emmanın benim için özel bir yeri var.
Yaşlanıyoruz. :)
Aklıma geldi paylaşmak istedim.
Siz peki? 
Siz de anlatabilirsiniz.
[+] 1 üye fetih1453 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben Tom Hanks'in büyük hayranıydım ve hâlâ da öyleyim.Onu Cast Away filmiyle tanımıştım sonra Forrest Gump vs.bütün filmlerini izledim.Şimdi de her yıl yeni film çıkarsın diye bekliyorum.En son Greyhound(2020) filmini izledim ve yine kalitesinden şaşmamış.
[+] 2 üye MAB nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de Harry Potter ve Daniel diyebilirim
Ara
Sihirli Annem hayranıydım galiba. Yabancı filmlerden bir hayranlığım yoktu çocukken.
Sic Parvis Magna
Ara
Tarkan 'Atıl Kurt!' ve Cüneyt Arkının Kara Murat filmleri.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kemal Sunal ve bütün filmleri. Çocukken de çok severdim hala çok severim.

Yabancı olarakta Jackie Chan filmleri çok hoşuma giderdi.
Ara
Azılı bir Brad Pitt hayranıydım, hâlâ da çok severim. Neredeyse tüm ünlü filmlerini sevsem de, Snatch'deki çingene rolünü ve 12 Maymun'daki deli rolünü çok başarılı bulmuşumdur. Fury ve Soysuzlar Çetesi de favorilerimden.
Ara
Hiçbir zaman çok fazla film sevmedim,ama çocukkende suanda en sevdigim şey sccoby doo animasyon filmleri ve dizileri. Gerçektende bazı sezon lar çok çok kaliteliydi özellikle gizem avcıları serisi toplam 2 sezon sürdü ama bir çok film ve diziden iyidir. hatta imbd dende 8 almış bir dizi, scooby doo filmleri ise arada izlenebilecek filmler çok kaliteli değil.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.