Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
Ellerinize sağlık. Ek yardıma da ihtiyacınız olursa bir tık ötedeyim. Ve bu güzel çalışma için teşekkürler.
Ara
(02-09-2020, 11:35)Semavi7 : İronman'de çalışıyor mu?

Evet ama başarımlar alınamıyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Emekleriniz için çok ama çok teşekkürler. Bağış kısmı açmanızı öneriyorum. Bu emeğe karşılık vermek istiyorum.
Ara
(02-09-2020, 13:38)Jokzilla : Emekleriniz için çok ama çok teşekkürler. Bağış kısmı açmanızı öneriyorum. Bu emeğe karşılık vermek istiyorum.
kesinlikle hocam... bende aynı şeyi düşünüyorum, emeklerinin karşılığını almalılar...
[+] 1 üye Lamkrin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Emeğiniz için teşekkürler. Çok kaliteli olmuş. Umarım resmi olarak da Türkçe dilini görürüz.
Ara
Yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Eminim bu yama pek çok yeni oyuncunun başlamasına yardımcı olacak.
Ara
(02-09-2020, 00:06)Kancaa : Heykelinizi Kapıkule'ye dikmek lazım helal olsun :)
Beton yetmez ki hocam.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhaba sizleri ekşi sözlükten görüp geldim
Mükkemmel bir iş Tebrikler tüm ekibe
p8RNv0.png
Gerçekten mükemmelsiniz. Anladığım kadarıyla paradox size dil dosyalarına erişim sağladı ve böyle bir süpriz ile karşılaştık, ne desem bilemiyorum gerçekten çok sevindim ve hemen güzel dilek ve yorumlarımı eklemek için üyelik açtım. Başarılarınız daim olsun tebrik ederim gerçekten sizler bu toplum için çok değerli insanlarsınız ellerinize sağlık.  :heart: :heart: :heart:
Ara
Sırf sizin için üye oldum. Helal olsun. Bari bir bağış falan açsaydınız resmi yama yerine sayılmayacaksa üç beş bir yardımımız olsun. Umarım resmi dil olarak da eklerler emeğinizi.
Ara
Harikasınız arkadaşlar çok teşekkürler. Birde şu iron man sorununu çözersek süper olacak :)
[+] 1 üye Mert39 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Iron Man bir sorun değil aslında. Hala Iron Man oynanabiliyor. Başarımlara gelince de; Paradox'un mod sisteminde yaptığı değişiklerden ötürü dosyalardaki herhangi bir değişiklik başarımları almayı geçersiz kılıyor. En ufak bir satır değişikliği dahi checksumı değiştiriyor. Imperator: Rome'da aynı konu aylar önce konuşulduğunda Johan "arayüz unsurlarının modlanabilirliğini güçlendirmemiz buna sebep oldu" gibi bir açıklama yapmıştı.
Sic Parvis Magna
Ara
Elinize emeğinize sağlık.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Emeğinize sağlık.
Ara
Harikasınız elinize sağlık
Ara
Çeviriniz çok güzel olmuş elinize sağlık. Acaba çeviriyi Paradox ile konuşup resmiyete dökme imkanınız var mı? Modla oyuna girince başarımlar devredışı kalıyor. Her ne kadar ingilizce bilgimiz olsa da insanın oyunu kendi dilinde oynaması kadar güzel bir şey yok
[+] 1 üye Sayph nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Paradox açısından bakarsak, sonraki güncellemelerde yamayı devam ettireceğimize dair bir garanti yok. Para karşılığı yapmadığımız için devam ettirmememiz halinde Paradox'un yapabileceği bir şey de yok. Neden böyle bir riske girsinler ki? Sandbox oyunda başarım kasmaya da gerek yok. Başarımları Paradox kendisi bile önemsemiyor, zira önemsese buna bizden önce kendileri çözüm bulurdu. 1,5 senelik Imperator: Rome'da bile bu sorunu çözmeye çalışmadılar. CK3'te de çözeceklerini sanmıyorum.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-09-2020, 12:36)altnkurt : Paradox açısından bakarsak, sonraki güncellemelerde yamayı devam ettireceğimize dair bir garanti yok. Para karşılığı yapmadığımız için devam ettirmememiz halinde Paradox'un yapabileceği bir şey de yok. Neden böyle bir riske girsinler ki? Sandbox oyunda başarım kasmaya da gerek yok. Başarımları Paradox kendisi bile önemsemiyor, zira önemsese buna bizden önce kendileri çözüm bulurdu. 1,5 senelik Imperator: Rome'da bile bu sorunu çözmeye çalışmadılar. CK3'te de çözeceklerini sanmıyorum.
Haklısınız ama Imperator: Rome daha çok yan proje gibi duruyordu Crusader Kings III onların flagship oyunu yani ellerinden geldiğince iyileştirmeye çalışacaklarını düşünüyorum. Ama anladığım kadarıyla Paradoxun önemli isimlerinden birinin çok bağnaz biri olduğunu duydum ve yeniliğe açık olmaması beni üzdü (Johan)
Ara
Elinize sağlık...
Ara
Xbox Gamepass'den oynuyorum ben. Yamayı yapabilme şansım var mı ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.