Dizi: Afili Aşk (2019)

Kanal D'nin yaz sezonuna damga vurması beklenen, tanıtım fragmanları ve başrol oyuncuları ile dikkat çeken dizi Afili Aşk'ın yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe)'in üstlendiği dizinin yapımı ARC Film üstleniyor. Yayın tarihi merak konusu olan dizi 12 Haziran Çarşamba günü 20.00 ile Kanal D ekranlarında yerini alacak.

Ara
Z5W24k.jpg

Tam Olarak Aradığım Yaz Dizisi  :heart:
Eppur Si Muove ...

76561198272015287.png
[+] 2 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu açıldığında henüz izlemediğim ama şu aralar sıkı takipçisi olduğum dizidir. Kerem ile Ayşe'nin çıkar amaçlı yaptığı evlilik gitgide bir aşka dönmeye başlıyor. Ayşe'nin abisi Rıza abiyle Kerem'in babası dizinin kaliteli sütunlarını oluştururken kankası Volkan'la Ayşe'nin diğer kardeşi de dizinin komedi yükünü sırtlanıyor. Onun dışında Kerem'in yengesi olsun, ex aşkı olsun, Ayşe'nin kırıkları olsun dizinin klasik Türk filmi kadın çekişmesi cephesini oluşturuyor. Şahsen ben gerek senaryo gerek oyunculuklar açısından beğenerek izliyorum. Çok bişey vaadetmiyor evet. Ama vaadettiği şeyi gayet güzel yerine getiren bir dizi.
There are consequences to killing a God!
Ara
İki gün önce yeni bölümü vardı. O zaman yazacaktım ama unutmuşum, şimdi aklıma gelmişken yazayım. 7. bölüm falandı sanırım. Kerem ile Ayşe iyiden iyiye birbirine aşık olmaya başladı. Yine çok hoş bi bölümdü.

Şuraya da 8. bölüm fragmanı atayım tam olsun.

There are consequences to killing a God!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.