Dizi: Afili Aşk (2019)

Kanal D'nin yaz sezonuna damga vurması beklenen, tanıtım fragmanları ve başrol oyuncuları ile dikkat çeken dizi Afili Aşk'ın yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe)'in üstlendiği dizinin yapımı ARC Film üstleniyor. Yayın tarihi merak konusu olan dizi 12 Haziran Çarşamba günü 20.00 ile Kanal D ekranlarında yerini alacak.

Ara
Z5W24k.jpg

Tam Olarak Aradığım Yaz Dizisi  :heart:
[+] 4 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu açıldığında henüz izlemediğim ama şu aralar sıkı takipçisi olduğum dizidir. Kerem ile Ayşe'nin çıkar amaçlı yaptığı evlilik gitgide bir aşka dönmeye başlıyor. Ayşe'nin abisi Rıza abiyle Kerem'in babası dizinin kaliteli sütunlarını oluştururken kankası Volkan'la Ayşe'nin diğer kardeşi de dizinin komedi yükünü sırtlanıyor. Onun dışında Kerem'in yengesi olsun, ex aşkı olsun, Ayşe'nin kırıkları olsun dizinin klasik Türk filmi kadın çekişmesi cephesini oluşturuyor. Şahsen ben gerek senaryo gerek oyunculuklar açısından beğenerek izliyorum. Çok bişey vaadetmiyor evet. Ama vaadettiği şeyi gayet güzel yerine getiren bir dizi.
Sic Parvis Magna
Ara
İki gün önce yeni bölümü vardı. O zaman yazacaktım ama unutmuşum, şimdi aklıma gelmişken yazayım. 7. bölüm falandı sanırım. Kerem ile Ayşe iyiden iyiye birbirine aşık olmaya başladı. Yine çok hoş bi bölümdü.

Şuraya da 8. bölüm fragmanı atayım tam olsun.

Sic Parvis Magna
Ara

Dünkü bölümün sonunda şu sahnede ne oldu da Ayşe yüzüğünü çıkarttı, ağlamayacağım falan dedi anlamadım. O kız öyle diyince ne olmuş oldu tam olarak?

Sic Parvis Magna
Ara
12. Bölüm 2. Fragman :

Bu Muammer midir Muhittin midir nedir fazla olmaya başladı hakkaten. Ama Ayşe'yle Kerem'in birbirine yakınlaşmasında etkisi olacağı kesin.
Sic Parvis Magna
Ara
Klasik Türk yaz dizilerinden bir fark göremiyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bi fark olmasını istediklerini sanmıyorum.
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu tür dizilerde, diziyi ciddiyetle izleyenlerden çok kamera arkasında çalışanlara üzülüyorum. Umarım pek değerli ve Allah'ın başımızdan eksik etmemesi için her gece dua ettiğimiz hükumetimiz evlilik programlarına yaptığını bunlara da yapar.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her ülkede bu tarz romance/soap opera dizileri gibi diziler var. Hatta yüzlerce. Türkiyedeki izleyici kitlesi değişmediği sürece "cringe" yapımlar her zaman olacaktır. Bu yapımlar bugün fakir kız-yaz dizisi olur yarın x adam- y dizisi olur, farketmez.
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Valla güzel bölümdü. Ne zamandır beklediğim sahnelerden birini görmüş oldum.

unknown.png
Sic Parvis Magna
Ara
"Sahte karısı için adam döven biri gerçekten evlense kim bilir neler yapar?"

Geçen bölümün sonunda Kerem bütün elitliğini bi kenara bırakıp Ayşe'ye asılan matematik hocası Muammer'i dövdü. Ayşe de kendisi için kılını bile kıpırdatmayacak birinden böyle bir hareketin geldiğini görünce yelkenleri suya indirdi gibi duruyor. Fragmanlarda da baya Kerem'i kollamaya başlamış durumda.

Fragmanın sonundaki Rıza abi sahnesi de ayrı bi hoş olmuş.

Bu da 2. fragman. Muhsin baba iki bölümdür kalpten gidecek gibi duruyor ama hadi hayırlısı.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım Muhsin Baba ya bir şey olmaz dizi onsuz nasıl devam eder düşünemiyorum. (!)
[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başlığı her gördüğümde, altın'a 3. dereceden berbat yaz dizisi izlediği için laf sokasım geliyor. Ama sonradan aklıma geldi ki ben de bir zamanlar "Ihlamurlar Altında" manyağı olmuştum her hafta fragmanlarına kadar izlerdim. Tuba Büyüküstün'e olan hayranlığım da ordan gelmektedir. (Dur bak beğendiğiniz hanımefendiler başlığına malzeme çıktı)
Devam et Altınkurt, herkesin hayatında bir dönem ucuz basit aşk dizileri izlemesi ruhsal gelişimi için iyidir.
[+] 4 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Müthiş bi bölüm geliyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.