Dizi: Game of Thrones (2011)
İnşr'hallor Ramsay savaşta esir düşer, DERİSİNİ YÜZERLER PENİSİNİ KESERLER.
Ara
Lord kumandan cod infinity warfare de oynayacakmış :D7vALkr.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Benim merak ettiğim Starklar başa geçtiğinde tahta kim oturacak Sansa mı Jon Snow mu? İç savaş çıkabilir yeniden ...
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
En büyük erkek çocuk başa geçecek. Bu durumda Bran en büyük ama onun yerine Rickon da geçebilir ölmezse. o da olmazsa Sansa, sonra Arya. Jon p'ç diye geçiyor şuan.
Ara
Kuzeyin tarihinde kadın hükümdar yok.
(12-06-2016, 16:34)Duman : Kuzeyin tarihinde kadın hükümdar yok.

Kuzeyin tarihinden ne biliyorsun da bu iddiayı yapıyorsun? Bran the Builder'dan bu yana bütün hükümdarlarını sayabilir misin?
Ara
Bran'dan itibaren kuzeyin bilinen hükümdarlarını sayabilen adamın akıl sağlığından şüphe ederim ama bunun ötesi ne biliyor musun? Bunu talep etmek.
Buyur sıralı tam liste :

Bran the Builder
King Brandon the Breaker
King Theon the Hungry Wolf
King Brandon the Shipwright
King Brandon the Burner
King Dorren Stark
King Jon Stark
King Rickard Stark
King Rodrik Stark
King Edrick Snowbeard.
King Brandon "Ice Eyes"
King Benjen the Bitter.
King Benjen the Sweet.
King Eyron Stark.
King Edderion the Bridegroom.
King Walton the Moonking.
King Brandon the Bad.
King Jorah Stark.
King Jonos Stark.
King Edwyn the Spring King.
King Harlon Stark
King Brandon IX Stark
Lord Torrhen Stark
Lord Ellard Stark
Lord Benjen Stark
Lord Rickon Stark
Lord Cregan Stark
Lord Jonnel Stark
Lord Barthogan Stark
Lord Brandon Stark
Lord Rodwell Stark
Lord Beron Stark
Lord Donnor Stark
Lord Willam Stark
Lord Edwyle Stark
Lord Rickard Stark
Lord Eddard Stark
King Robb the Young Wolf
Lord Roose Bolton

İsim isim aramana gerek yok hiç Lady veya Queen görüyor musun şu listede? Bu neyin küstahlığı?
Doğru söylüyor. Demir Adalar, Menzil, Kuzey ve Fırtınaburnu'nun kadın hükümdarları olmamış. Jon'u meşrulaştıran mektuba bağlı olarak değişebilir her şey.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Büyük ihtimal Sansa destek verir yoksa Jon zaten gider kenarda kafasını dinler, taht için kız kardeşi ile savaşacak bir tip değil.
D99lQz.jpg
Ara
kuzeyde her zaman yonetecek biri bulunur. bu neyin kafasidir arkadas .... asil olay kalisi geldikten ( eger gelmeyi basarirsa ) sonra ne olacagi ? hesap et kuzeyden gecelecek oluleride gectim. Diger krallikla bagliligi mi sunacak ya da zorlami kalisi kabul ettirecek.

arya sadece benim mi hayal kirikligina ugratti ?

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara
Robert Baretheon' un piçi Demirci çocuk vardı ya ona noldu acaba öldürdüler mi ne yaptılar. Tahtın gerçek sahibi o şuan çünkü.
Feed Your Head !!
Ara
Starkların tahta falan geçebileceğini zannetmiyorum. Daenerys Dothraki'leri de aldı eğer bir sorun olmazsa dar denizi geçip Westeros'u istilaya başlayabilir. Sanki yavaştan Jon + Deanerys seziyorum ama umarım farklı bir sonla biter dizi.
76561198032000419.png
Ara
(12-06-2016, 16:44)ferevon :
(12-06-2016, 16:34)Duman : Kuzeyin tarihinde kadın hükümdar yok.

Kuzeyin tarihinden ne biliyorsun da bu iddiayı yapıyorsun? Bran the Builder'dan bu yana bütün hükümdarlarını sayabilir misin?
asdasdfasadsf Ya arkadaşım aç wiki.asoiaf'ı ve bak. Dorne ve Yedi Krallık haricinde önemli bir pozisyonda kaç kadın bulunmuş gör...

(12-06-2016, 17:01)kebab oyuncu : kuzeyde her zaman yonetecek biri bulunur. bu neyin kafasidir arkadas .... asil olay kalisi geldikten ( eger gelmeyi basarirsa ) sonra ne olacagi ?  hesap et kuzeyden gecelecek oluleride gectim. Diger krallikla bagliligi mi sunacak  ya da zorlami kalisi kabul ettirecek.

arya sadece benim mi hayal kirikligina ugratti ?

Hala Khaleesi'nin gelip bir şeyleri değiştirebileceğine inanan insanları çok tatlı buluyorum.

(12-06-2016, 17:36)Oberhauser : Robert Baretheon' un piçi Demirci çocuk vardı ya ona noldu acaba öldürdüler mi ne yaptılar. Tahtın gerçek sahibi o şuan çünkü.

O çocuk bir piç ve Bobby B'nin en az 10-15 tane daha o şekil piçi var. O taht ona kalmaz. Tahtın sahibi de o değil piçliğinden mütevellit.

(13-06-2016, 02:00)Yabgu Khan : Starkların tahta falan geçebileceğini zannetmiyorum. Daenerys Dothraki'leri de aldı eğer bir sorun olmazsa dar denizi geçip Westeros'u istilaya başlayabilir. Sanki yavaştan Jon + Deanerys seziyorum ama umarım farklı bir sonla biter dizi.

Daenerys sevdası beni öldürecek. Arkadaşlar Daenerys'in demir tahta geçeceğine çok şaapmayın derim.

Daenerys ve taht şansı üzerine hafif spoilerlı bir öngörü...
Daenerys Westerosa çıksa bile hatırlamanız gereken bir kaç şey var. Bunlardan biri ACOK'da Warlockların elinde esirken gördüğü sanrılardan biri King's Landing'in taht odası ve her yerin küller içinde olduğuydu. İkincisi ise Bran'in 6. bölümde gördüü ssahnelerin arasındaki wildfire patlamasıydı. Bilinen tarihte öyle bir patlama olmadı. Yani bu denkleme Cersei'nin delirmeye başlamasını ekleyince Cersei'nin Daenerys'e, Aerys'in Robert'a yapmak istediğini yapması çok muhtemel geliyor. Şehri kül etmek... Üçüncü dikkat etmeniz gereken şey Daenerys'in yavaş yavaş cozurtmaya başladığı. Eski halinden eser yok, Targaryen deliliği seziyorum çok ufak. Zaten Daenerys hikaye gelişimi olarak, özellikle dizide, sürekli yukarıya çıkan bir karakter olduğu için bir şekilde aşağı inmesi gerekiyor. Dördüncü ve son dikkat etmeniz gereken şey: Winter is coming, ve Dothrakilerin düzgün bir giysisi bile yok. Kusura bakmayın, Daenerys'in taht umutlarını pek parlak görmüyorum ben şahsen.
Ara
Bölüm genel olarak iyiydi. Geçen bölüm imajını yerle bir ettikleri kardeşliğin hakkını verdiler, Nehirova ve King's Landing sahneleri de fena değildi ama o Braavos sahneleri nedir arkadaşım hiç mi utanmadınız çekerken anlamıyorum. Faceless Men böyle mi çalışıyor yani, hedeflerini öldürmeden diyalog kurup kaçma imkanı veriyorlar, hedef yavaşlayınca cool olmak için yavaşlıyorlar, gizli olması gereken olayları tüm şehre haber verecek şekilde yapıyorlar. Harrenhal'daki iki tipi, Oldtown'daki Pate'i, büyük olasılıkla Balon Greyjoy'u milletin ruhu duymadan öldüren adamlarla bunlar bir mi ?
Bir de Kuzey'in kraliçesi ve kadın lordu olmadı ama teselli ödülü olarak şu anki Stark soyu eski Starkların direkt erkek soyundan gelmiyor Brandon the Daughterless'tan dolayı.
Ara
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Bölümün ilk 6 dakikası itibariyle facia bir bölüm geldiği hissine kapıldım, çok da yanılmamışım.

(13-06-2016, 13:22)TurkJedi : Bölüm genel olarak iyiydi. Geçen bölüm imajını yerle bir ettikleri kardeşliğin hakkını verdiler, Nehirova ve King's Landing sahneleri de fena değildi ama o Braavos sahneleri nedir arkadaşım hiç mi utanmadınız çekerken anlamıyorum. Faceless Men böyle mi çalışıyor yani, hedeflerini öldürmeden diyalog kurup kaçma imkanı veriyorlar, hedef yavaşlayınca cool olmak için yavaşlıyorlar, gizli olması gereken olayları tüm şehre haber verecek şekilde yapıyorlar. Harrenhal'daki iki tipi, Oldtown'daki Pate'i, büyük olasılıkla Balon Greyjoy'u milletin ruhu duymadan öldüren adamlarla bunlar bir mi ?
Bir de Kuzey'in kraliçesi ve kadın lordu olmadı ama teselli ödülü olarak şu anki Stark soyu eski Starkların direkt erkek soyundan gelmiyor Brandon the Daughterless'tan dolayı.

Bubahsettiğin çelişkiyi şununla açıklayabiliriz bence, Waif zaten kötü bir faceless idi. Emirlere uymadı farkettiysen. Yani dolaylı olarak aslında istenen Waif'in ölmesi bile olabilir.
Ara
Redditten çılgın bir yorum.

Worst episode to date. It was just horrible in every way possible. I seriously hope the show gets cancelled before they can ruin the ending. Pure unfiltered trash.
Her bölümün bir başyapıt olmasını bekliyorlar herhalde. Dizi bu dizi.  Blackfish'i harcadılar bir bölümde be. Yazık oldu. Arya "god mode" hilesi yapmış sanırsam. Arya Columbusçuluk yapıp batıda gösterilen ama kimsenin hakkında konuşmadığı yere gidecek galiba.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.