Dizi: The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022)
FKrnCB-UcAEvCVU?format=jpg&name=small FKrmkqqVUAIY1pQ?format=jpg&name=small
Ara
İlk afişi sevdim.
Ara
Geçmişte paylaştıkları manzara resminin yüksek çözünürlüklü versiyonunu atayım

E7zdJNXVkAIPchb?format=jpg&name=4096x4096
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dizi kadrosu

FKtES5cWYAcZrrR?format=jpg&name=large
FKs9XBTX0AA4NFq?format=jpg&name=large
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Roller daha belli değil anlaşılan.
Ara
https://www.reddit.com/r/lotrmemes/comme...urce=share hahaha aynen böyleyim.
Ara
Tartışma konusu olan diziden yeni kareler

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İlk sayfada turkish lokum kardeşimin dediklerine harfi harfine katılıyorum FAKAT ben onun tersine izlemeyi düşünüyorum. Çünkü gerçekten uzun süredir bekliyorum bu diziyi ve her ne kadar sjw denen saçmalıklar ile dolu olacağını bilsem de bu evren bir baş yapıttır. Onunla alakalı ne var ne yok hepsi tüketilmelidir.
[+] 1 üye fr4nk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zenci elf sasirtmadi, bekliyorduk zaten
Birde kiyafetler niye cok yeni duruyor, bilenler bilir bu tur diziler/filmlerde kiyafetlere eskitme islemi uygulanir, yeni oldugu belli olmasin diye.
Ara
Rengârenk disney çizgi filmi gibi olmuş, o karanlık hava yok. Bir de sakalsız cüce var diyorlar onu göremedim.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her şeye haklı bir şekilde laf edersin anlarım hikayesi kötü olabilir oyuncular belkide iyi olmayabilir ama 2000lerin filmi karanlıktı diye bu prodüksiyonada laf etmezsin be. Kötü cgi'i gizlemek için karanlık yapılır sahneler sene olmuş 2022. Belli ki çoğu şeyi pratik efektlerle yapmışlar ve yeşil arkaplan kullanmadıkları için yüksek kalitede görüntü elde etmişler bu çizgi filmse film izlemeyelim artık.

Birazda zamanın şartları öyle dvd'ye çıkartamıyorsun orjinal filmi renk kalitesi düşüyor

En0VFB9XYAEMWNQ?format=jpg&name=large
seigneurdesanneaux4kcomparaison2.jpg

Üsttekilerin hdr'ı düzgünce görünmüyor ama bu daha açık 

Bluray

EnwuAfqXMAAtxL3?format=jpg&name=large

4khdr

EnwuAfoXIAAVERn?format=jpg&name=large
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ben hala Sauron'u görme konusunda ısrarcıyım.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu arada game of thrones'in oluşturduğu boşluğu doldurmak için çıkarttıkları aşırı bariz bir dizi bu. Ama got seviyesinde sex ve kan görmeyeceksiniz demişler biraz daha gençlere yönelik olacakmış. ilk 2 bölümü o çağın recapı geri kalan 6 bölümse karakterlerle geçiriyormuşuz. Bakalım çokta derin bir hikaye gibi durmuyor özellikle bu kadar çok karakteri 8 bölümde işlemek zor orada sıvayabilir. Kaynak materyal olsa sıvama ihtimali olmazdıda bu çağ hakkında tolkien'in çok bir eseri yok notlar satır aralarında bilgiler felan var.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Zenci elf, zenci cüce kadın, olgunluğuna benzemeyen Elrond, Çift el kılıçlı savaşçı Galadriel, bekar bir kadınla aşk yaşayan zenci elf..
Lore more hak getire kemire kemire hikayeden geriye bir şey kalmıyor.
Tamamen ABD seyircisine hitap eden lore yi umursamayan bir yapım işin kötü yanı bu kadar eleştiriye rağmen izleyecek olmamız.
q59zb6s.jpg
[+] 3 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Siyah elf tartışmasına yapımcı bugünün dünyasını olduğu gibi yansıtmayı doğal buluyoruz diye ifade etmiş.

https://onedio.com/haber/yuzuklerin-efen...ma-1044508
Ara
[+] 1 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mevzu neymiş bilgi var mı?
Ara
(14-02-2022, 06:20)Penetrator God :

Yorumları Ruslar basmış. Bir tane olumlu yorum göremedim.
Ara
Fragmandan mevzu pek anlaşılmıyor.
Ara
96088e5e810acbe5372807c03831068694eac03e...c7c9_1.jpg

Evil cannot create anything new, they can only corrupt and ruin good forces have invented or made.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.