Dizi: The Mandalorian (2019)
mandalorian.jpg

Sadece Disney'in kendi çevrimiçi yayın platformu olan Disney+'da yayınlanacak olan ve Star Wars evreninde geçen The Mandalorian, orjinal üçlemenin son filmi olan Return of the Jedi'dan 5 yıl sonrasını konu alıyor ve Mandalore'lu bir kelle avcısının yeni kurulan Cumhuriyet'in hükmünün geçmediği galaksinin dış kesimlerinde başından geçenleri anlatıyor.

Çıkış Tarihi: 12 Kasım 2019 (I. Sezon)
Bölüm Sayısı: 1 Sezon, 8 Bölüm
Başroller: Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers

IMDB: 9.3 | Metacritic: 69
[+] 3 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Muhtesemdi. Episode 6'dan sonra yapilmis tum star wars filmlerinden daha samimi geldi. 2. Bolum yarin, azicik ucundan scifi sevenler bile kacirmasin
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beklentimin de üstünde olacak kadar iyiydi. Sonunda star wars'a dair birşeyler izleyebileceğiz.
Ara
Baya güzeldi. Umarım daha sonra bozmaz.
Ara
Yeni izleme fırsatı buldum ve dün yayınlanan tüm bölümleri izledim. Çok beğendim müzik seçimleri biraz daha iyi olabilirdi bana göre onun dışında gayet başarılı. Dizi "Canon" evrenindeki Mandalorianlara ışık tutması çok güzel. Endişelendiğim tek bir konu 2. sezon için onay alması. Dizi ne kadar devam ettirilebilir tartışılır umarım 2. sezonu da ilki gibi beğenilir.
Ara
Su anda amerikada en fazla izlenen internet yayini platformu dizisinin herhalde 2. Sezon onayi sorunu olmaz. Mandalorian yada star wars evreni uzerine canon olarak islenmemis o kadar cevher varki diziyle bitirmek bile mümkün degil
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu diziyle canon çizgi romanları almaya başladığım gerçeği. :)
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-12-2019, 13:54)SchrödingersCat : Yeni izleme fırsatı buldum ve dün yayınlanan tüm bölümleri izledim. Çok beğendim müzik seçimleri biraz daha iyi olabilirdi bana göre onun dışında gayet başarılı. Dizi "Canon" evrenindeki Mandalorianlara ışık tutması çok güzel. Endişelendiğim tek bir konu 2. sezon için onay alması. Dizi ne kadar devam ettirilebilir tartışılır umarım 2. sezonu da ilki gibi beğenilir.

Ben müzik seçimlerinin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle de ana müziği çok beğendim ve internetten defalarca kez dinledim. Sırf müziği sonuna kadar dinlemek istediğim için bölüm sonundaki creditleri geçmiyorum, o derece. Müzikler haricinde, herhangi bir filmde veya dizide bir karakterin yürümesini (Clint Eastwood hariç) seyretmekten zevk aldığımı hatırlamıyorum. 

Dollars üçlemesi seven biri olarak, az lafla fazla işin yapıldığı filmlerden daha çok hoşlanıyorum. Çünkü film yapma işinin asıl zor ve sanatsal kısmının filmlerde fazla konuşma olmadan müziklerle, jestlerle, mimiklerle ve sahnelerle yapıldığı kanaatindeyim. İlk bölümdeki "Sessiz Mando" imajını korusalardı daha çok hoşuma giderdi ama böyle de gayet memnunum. Uzun lafın kısası, yeni bölümü dört gözle bekliyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkinci sezon setinden Bebek Yoda'lı bir fotoğraf.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
We will watch your career with great insterest
[+] 1 üye The Last Kaiser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Red Alert 3'teki Natasha ile Mandalorian'daki Cara'yı aynı kişinin (Gina Carano) oynadığını yeni fark ettim.
IbnE9P2.gif
Ara
10 numara diziydi 2. sezon çok bekletmez inşallah.
q59zb6s.jpg
Ara
2. sezonun ilk 4 bölümünü az önce bitirdim. Dizi giderek daha da iyileşiyor. Bir taraftan aksiyonun dozu artarken bir taraftan da olaylar çok daha ilginç bir hâl alıyor.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben güzel olmasına rağmen zaman bulamadığımdan izlememiştim bırakmıştım 1. Sezon'da. Umarım bozmadan devam eder de biriktirip izlerim.

[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.