Duyuru: Age of Empires IV Duyuruldu!
#21
18. yy la kadar uzanacak gibi.
Blizzard : estriel#1265
Cevapla
#22
Bu vakte kadar ki tum aoe gorselleri kullanarak olusturulmus video. Elim ayagim titriyor bir taraf da RELIC bir tarafda AOE ... Bunu 2000 saat oynamayani dağ basinda kirbaclasinlar.
Ara
Cevapla
#23
Oyun 1850 -1945 arasi olacaktir. Aksini iddia etmek mantiksizdir. Muazzam bir ww rts geliyor. Relic in uzmanlik alani da bu. Vaktiyle aoe3 kutusunda cikan brosurde de aoe4 icin bir ww2 abd piyadesi resmi vardi.
Ara
Cevapla
#24
(22-08-2017, 01:08)Kurt Knispel : Fragman RON gibi :D

Relic'in güzel bir iş çıkarabilecek potansiyeli var ben yaptıkları işleri de seviyorum umarım bu da öyle olur.

Aynen ama rise of nations gibi olursa bence kötü olur.
avatar_0a2edea7c1c0_128.png
Ara
Cevapla
#25
Bence ww2 donemini ele alacak trailerda onceki oyunlardan bahsetmis yeni gelecekte devami olacak bekleyelim guzel olacaga benziyor
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
Cevapla
#26
Oyuna dair en heves kıran detay yüksek ihtimalle Steam'e gelmeyecek olması.
Per aspera ad astra.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#27
Optimizasyonda başarı sağlarsa satışta da başarılı olur.
Sessiz bir yolcu...
Ara
Cevapla
#28
(22-08-2017, 12:21)Duman : Oyuna dair en heves kıran detay yüksek ihtimalle Steam'e gelmeyecek olması.

Microsoft'un saçma platformlarında mı olacak yine?
Ara
Cevapla
#29
Microsoft'un CA'ya yaptırdığı Halo Wars 2 Steam'e gelmedi. Age of Empires Definitive Edition'un gelmeyeceği belirtildi, bu durumda ben AoE4'ün geleceğini de zannetmiyorum ama umarım gelir.
Per aspera ad astra.
Cevapla
#30
wow anasını
Cogito, ergo sum
Ara
Cevapla
#31
Relic Failtainment yapıyor rip AoE.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
Cevapla
#32
3.jpg
Vaktiyle AoE III kutusundan çıkan şu broşürü de hatırlayalım. Bu arada ben ww2 piyadesi sanıyordum da M16A1 tutuyormuş eleman, tipik Vietnam Savaşı US Marine.
Ara
Cevapla
#33
Oyunun AoE3ten sonraki bir tarihte geçeceği oyunun geçmişini ve fragmanı inceleyince kesin gibi duruyor ve napolyon'un gösterdiği broşürde var ancak hangi tarih onu zamanla göreceğiz..
Ara
Cevapla
#34
"Yeni oyun yapıyoruz, elimizdeki sağlam bir IP'nin adını kullanalım." mantığı ile oyun çıkartacaklarsa hiç çıkartmasınlar. Serinin özünü korusunlar. Benim beklentim Age of Empires IV oynamak, Company of Heroes 3 değil. Dediğim gibi; böyle yapacaklarsa bir on yıl daha beklerim çok sorun değil, beklemeye alıştık zaten.
Sinkaf-ül Tertibat 
Ara
Cevapla
#35
Bende izlerken rise of nations gibi olacak diye düşündüm de en sonunda yeni çağ dediğine göre devamı olacaktır.
Ara
Cevapla
#36
Yeni fark ettim RON gibi olmayacak açıkcası bu video oyun hakkında bilgi vermiyor çünkü görsellerin tamamı önceki AOE oyunlarına ait.
avatar_0a2edea7c1c0_128.png
Ara
Cevapla
#37
Bence beklentileri aşırı yükseltip hayal kırıklığına uğramayın çünkü hiçbirimiz geçmişte AoE2 oynarken aldığımız tadı alamayız.
Aynı tadı AoE2 HD bile vermiyor o zamanlarda arkadaşlarını alıp AoE2 oynamak bir başkaydı ve üzerinden çok yıl geçti eskisi gibi değiliz bazı şeyler değişti.
O günlerde kaç strateji oyunu vardı ki AoE2 bizim için muhteşem ötesiydi zamanının ötesindeydi fakat o oyunu alıp bugünkü çocuğa oynatsan sevmez.
Halen daha oynuyorsam AoE2'yi eski günlerin hatırı içindir az vakit öldürmedik başında ve o keyfi başka bir oyundan alamam çünkü o ortam yok artık..

Evet 4. oyuna dönersek hangi tarihte geçerse geçsin güzel olacağınnı hissediyorum arkasında microsoft ve relic var ama o eski AoE2'yi bekleyenler bence boşuna beklemesinler hayal kırıklığı olur sizin için..
Ara
Cevapla
#38
Wololooo!
[+] 2 üye GandalfınTorunu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.