Duyuru: Steel Division: Normandy 44 - "Ace of Spades" Yaması
#1
Görsel


Ace of Spades, Steel Division: Normandy 44 için yapılmış 6. bedava yama. Bu yamayla birlikte oyuna 2 yeni kozmetik Ace ve atak/defans senaryoları ekleniyor.

Bu yeni atak/defans senaryolarında, saldıran taraf dizilim esnasında haritanın çok küçük bir bölgesine erişim sağlayabiliyor, saldıran tarafın amacı bir bölgeyi ele geçirmekken, savunan tarafın amacı ise saldıranın bunu yapmasını engellemek. Saldırandan farklı olarak savunan taraf haritanın büyük bir kısmına erişim sağlayabiliyor.

Görsel


Bu yeni modda oynarken her dakika için requisition puanı kazanmayacak, bunun yerine o phase'in tüm puanlarını başlangıçta edineceksiniz. Bu modu hem singleplayerda hem de multiplayer oyunlarınızda oynayabileceksiniz ve bu oyunlar mevcut haritaların 4 farklı varyasyonları üzerinde sadece 1v1 olarak oynanabilecek.

Görsel


Bunun yanı sıra önümüzdeki yamayla birlikte oyuna:
  • 3rd Armored için Lafayette "Wardaddy" Pool
  • 91. Luftlande için Alexander Uhlig
ekleniyor.

Görsel
TTbQTC.png

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#2
Yama 1 saat kadar önce çıktı.
TTbQTC.png

Cevapla
#3
240 mb kadar update geldi.
Ara
Cevapla
#4
Oyunun oyuncu sayısı daha fazla olsa oyuna bir şans verirdim.
Steam Üzerinden eklemek isteyenler için link http://steamcommunity.com/id/TTTThe-Kyte/
Ara
Cevapla
#5
Açıkçası yeni yamayla gelen saldırı savunma mekaniğini çok beğendim ben, denge de çok güzel oturtulmuş, keşke sadece 1v1 çıkmasaydı. Yine de ücretsiz olmasını düşünürsek çok güzel bir gelişme diyebiliriz.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.