Anket Başlığı: En Sevdiğiniz/Beğendiğiniz Paradox Int. Grand Strateji Oyunu Hangisi
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Crusader Kings 2

16 21.62%
Europa Universalis 4

38 51.35%
Victoria 2

14 18.92%
Hearts of Iron 3

6 8.11%
Katılımcı sayısı: 74 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

En Beğendiğiniz Paradox Oyunu
crusaderkings2-wallpaper-0_d11p.jpg

Europa-Universalis-4.jpg

victoria_2-_launch_trailer_hd-395427-1282125182.jpeg

header.jpg?t=1481047608

Sizin en sevdiğiniz/beğendiğiniz hangisi ve neden?
G0kMNN.png
Ara
EU3 ^^.
Ara
Seri olarak da ele alabilirsiniz.
G0kMNN.png
Ara
CK II rulez.
Ara
Multiplayerda Europa Universalis IV (her ne kadar sorun çıkartabilse de listedeki seçenekler arasında en iyisi odur), singleplayerda ise Crusader Kings II. CK2'e bastım.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(15-01-2016, 11:42)Duman : Multiplayerda Europa Universalis IV (her ne kadar sorun çıkartabilse de listedeki seçenekler arasında en iyisi odur), singleplayerda ise Crusader Kings II. CK2'e bastım.

Viva la CK 2!
Ara
Çok zor soru hiç birinden vazgeçemem :) ama saat bazında en çok oynadığım eu4'tür. Başlayıpta oyun bitirdiklerim hoı3 eu4 ve vic2. Ck2'de oyun bitmiyor arkadaş bir yerden sonra da sıkıyor. Ama başından sonunada son gaz heycanla giden tek oyun hoı serisi.
Ara
Svea Rike dersem küfür yer miyim :P ?

EU serisi deyim o takdirde.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Vic2 ve HOI3.
Ara
Atmosfer olarak VIC 2 en iyisi ama oyun imkanlari olarak EU4. Lakin EU4 oyle bir degisiklik geliyor ki beni iyice soğuttu onun icin VIC2 diyorum.
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hearts of Iron serisi kesinlikle. Oyunun konusu olarak karar verdim zaten Paradox'un strateji oyunları arasında temel hatlarda benzerlik söz konusu diye düşünüyorum.
MLaY8g.png
Ara
Kesinlikle Victoria II.
Ara
Tek kişilik modda VicII, eğer çoklu oyuncu sistemi iyi olsaydı o bölümde CKII.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Victoria 2 Steam üzerinden güzelce desteklenseydi çok daha iyi olabilirdi. Son zamanlarda HOI3 oynuyorum gerçekten çok zevkli bir oyun ve her Paradox oyunu farklı bir tat bırakıyor ondan ötürü seçim yapmak zor.
Ara
EU4>CK2>VIC2>HOI3 olarak sıralanmış anket. EU4>CK2>HOI3>VIC2 diye bekliyordum.
G0kMNN.png
Ara
Hearts of Iron 4 çıktığında bu listenin kesinlikle başına oturur. Ama şu ihtimaller dahilinde EU4 ve CK2 kafa kafaya gitmeliydi bence.
Feed Your Head !!
Ara
Victoria II.
Ara
CK II
Ara
Anket biraz eskimiş tabi.
Her ne kadar hiç bir oyununu oynamamış olsamda Paradox'un Crusaders Kings II en çok ilgimi çeken ve oynamaya cezbeden oyun oldu.
76561198032000419.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.