En çok zevk alarak oynadığınız devlet ?
AI nın müttefiklik bağlarına uyuz olmam hasebiyle herhangi bir müttefiğe ihtiyaç duymadan oynayabildiğim ülke.Osmanlı yani :D
Onun dışında Avrupadaki devletler ile oynamak eşit sayılır.Birinden birini seçemiyorum.
Doğuda oynamakta çok sıkıcı geliyor.
Ara
Osmanlı Portekiz ve Fransa.
Ara
Fas ve Kastilya.
Ara
(02-11-2016, 23:38)La Valette : Fas ve Kastilya.

öyle diyonda pp resmin fransa diyor
Ara
Hollanda ve Ingiltere disindaki ulkelerle oynamiyorum oynasam da cok sikiliyorum
Ara
Osmanlı-Brandenburg-Avusturya-Savoy-Oldenburg
Ara
(04-02-2017, 08:42)Aeschyli : Osmanlı-Brandenburg-Avusturya-Savoy-Oldenburg

Naxos'la zevk almadın mı :D
Ara
Osmanlı, Brandenburg, Portekiz, İspanya
Sic Parvis Magna
Ara
Venedik:Ticaret ligi bana zevk veriyor hernekadar tam anlamıyla kullanamasamda
fransa;Nedense zevk alarak oynadığım devletlerden
İran:Osmanlıya entrika yaparak parçalamak ve beyliklere bölüp teker teker hepsini yutma keyfi
Ara
Fransa - Cusco - Bahmanis
Ara
Büyük devletlerle nasıl zevk alıyorsunuz.
[+] 4 üye KaymakPürüzü nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-02-2017, 15:00)KaymakPürüzü : Büyük devletlerle nasıl zevk alıyorsunuz.
 İyi zevk alıyoruz.
[+] 3 üye aegon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fifa'da da Barcelona, Real Madrid mi alıyorsunuz?
[+] 2 üye KaymakPürüzü nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ardalan
Ara
Şey... Muhtemelen bir çok kişi denememiştir fakat, Antemoro ile oynamak benim için her zaman zevkli olmuştur. Madagaskar ı Müslüman yapıp Afrika da durduramadığınız büyüyen güce karşı delice savunma yapmak ve en sonunda savunmayı kırıp kolonilerle Afrika yı istila etmek. Düşünün Etiyopya da Osmanlı ile komşu olmak her zaman olacak bir şey değildir. :-)
Ara
Valla ben teknoloji sistemi değişmeden önce Moskova'yı çok seviyordum.Hem dört bir tarafa yayılıp Avrupanın kabusu olmak,tekte geri kalınca bi westernize olup dahada korkunç olmak gayet iyiydi.Şimdilerde ise İng favorim.Hem Fransanın hem İskandinavyanın hem de yeni dünyanın efendisi olmak gayet hoş.
Ara
İngiltere ve Osmanlı, seçim yapmam gerekirse İngiltere.
Sessiz bir yolcu...
Ara
YUGOSLAVYA
Ara
Tunus
Ara
Çemişgezek.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.